Однокамерні Пластикові Вікна

Спецпропозиції Пластикові вікна

/ Однокамерні склопакети

Пластикове вікно - функціональна конструкція, яка може бути використана в приміщеннях різного призначення. Для скління дачної веранди або балкона, де не планується облаштування житлової зони, підійде однокамерний варіант. Він отримав назву «сендвіч» через наявність двох стекол, розділених дистанційною рамою. Доступні ціни, довговічність і легкість дозволяють використовувати його для захисту від вуличного пилу підвищеної вологості і скорочення енерговитрат.

Особливості однокамерних рішень

Склопакет з однією камерою можна однозначно віднести до холодного виду скління. Як і більш дорогі варіанти, він здатний скорочувати теплові втрати на 30-40%. При температурі до -10 0С і хорошою опалювальній системі вони не пітніють і здатні підтримувати комфортну температуру.

Конструкція відмінно пропускає світло, тому подібні варіанти часто використовують для обладнання офісних приміщень. Прийнятні ціни на однокамерні пластикові вікна в Москві і збереження якісних властивостей ПВХ зробили рішення функціональним і прийнятним для установки:

  • на верандах і терасах;
  • балконах і лоджіях;
  • дачах і заміських будинках за умови проживання в теплу пору року.

Ціна однокамерних пластикових вікон в Москві залежить від типу запірного механізму. Розсувні конструкції оптимальні для невеликого простору, а надійне распашное пристрій доповнить приміщення з площею, достатньою для повного відкриття стулки.

Де краще купувати конструкції?

Купити готовий однокамерний склопакет і замовити виконання робіт «під ключ» пропонує компанія «ВІКНА ЗРОСТАННЯ». Оптимальні характеристики і доступна вартість дозволять доповнити функціональним рішенням приміщення будь-якої площі. Ми запрошуємо клієнтів скористатися професійною консультацією і оцінити переваги співпраці:

  • безкоштовні заміри;
  • оперативна доставка;
  • зручні способи оплати і вигідний кредит.

Прийнятна вартість однокамерного склопакета, гідний рівень сервісу і гарантія на виконані роботи допоможуть доповнити дачу або квартиру функціональним рішенням для підтримки комфортної температури.

Copyright © . All Rights Reserved