Нестандартні Пластикові Вікна

Нестандартні вікна - це всілякі варіанти виконання пластикових вікон нестандартних форм і розмірів. Круглі, овальні, стрілчасті, арочні вікна входять в поняття нестандартних. Їх склінням займається компанія «Затишний будинок».

Скління нестандартних вікон ПВХ займає трохи більше часу, ніж типове скління. Після замірів, замовлення на індивідуальну конструкцію відправляється на виробництво, де в них працюють фахівці. Монтаж нестандартних вікон також вимагає досвіду і знання технічних особливостей.

Під нестандартними вікнами зазвичай розуміють скління арок (округлих отворів). Компанія «Затишний будинок» встановлює поліхлорвінілові міжкімнатні та віконні арки VEKA.

Стінна арка - це архітектурний елемент, не тільки виконує роль деталі інтер'єру, але і є складною технологічною структурою. Отже, для скління арок потрібні детальні розрахунки, а іноді і спеціальний дозвіл. Найменший радіус глухий стулки при цьому становить 500 мм, найменший радіус відкривається арки - 650 мм.

Ми надаємо всі послуги, пов'язані з склінням арок - конструювання, показ зразків, вибір кольору, форми і малюнка наличників, підготовку отвору і установку арки. Якщо необхідно, особливі види арок і інших конструкцій виконуються за унікальними кресленнями.

Copyright © . All Rights Reserved