Конструкція Пластикового Вікна

Конструкція балконного вікна

СКОРО ВЕСНА і час відкритих вікон. Як мінімум відкритих на провітрювання ... Сітки або закриті вікна!

НЕ залишайте вікна вертикального провітрювання відкритими
Навіть якщо ви перебуваєте поруч з вихованцем!
Досить зовсім небагато часу, щоб трапилася трагедія.

Власники кішок, які живуть в квартирах з евроокнами, знайте, що дуже багато кішок страждає, застряє в прочинених вертикально євровікна. Ушкоджують або перетискають важливі судини, нервові волокна, життєво-важливі органи, хребет. Опори для лап немає - і все. Навіть якщо їх вдається звільнити, вони можуть встигнути сильно травмуватися. БАГАТО ГИНУТЬ!

Конструкція пластикового вікна така, що відкинута для провітрювання стулка утворює трикутник, який здається кішці досить великим для того, щоб подихати свіжим повітрям або просто в силу цікавості. Вона забирається наверх, але зісковзує всередину скляної пастки.

Чим нижче сповзає кішка, тим сильніше здавлюють її пластикові стулки Кігті не допомагають - зачепитися за гладке скло неможливо, і незабаром кішка вмирає від здавлювання.
Навіть якщо у Вас на очах все це станеться - майте на увазі, що кота Ви з щілини просто так не дістанете, є великий ризик зламати хребет.

Яким би спокійним не був Ваш котик - нічого хорошого по факту не вийде. І якщо він 10 років не цікавився відкритою "кватиркою", то це зовсім не означає, що на 11 вона його не зацікавить.

Багато хто вважає, що вони ж будинку. А що Ви збираєтеся зробити, перебуваючи вдома? Вийшли Ви в іншу кімнату, пішли в туалет, та просто відвернулися - кіт повісився. Врятуєте, думаєте? Ну, може, і врятуєте і отримаєте інвалідів-спинальників.

На щілину "вертикального провітрювання" або ставиться спеціальна сітка, або вікно ТАК відкривати МОЖНА. В крайньому випадку поставте гребінку і відкривайте на вузьку щілину звичайним способом.

Неймовірно висока статистика загибелі кішок саме таким способом!
Давайте думати, що і як ми робимо, а не плакати потім і жити з почуттям провини, переконуючи самих себе, нібито ніхто не винен.

Copyright © . All Rights Reserved