Клапани Припливною Вентиляції на Пластикові Вікна

Клапани припливної вентиляції

Припливне клапан на пластикові вікна є компактний пристрій, який монтується у верхній частині віконної системи для забезпечення доступу повітря з вулиці. Пристрій працює за рахунок різниці тисків в приміщенні і на вулиці. Віконні клапани можуть відрізнятися за методом монтажу на вбудовані і щілинні. При цьому останні можуть бути автоматичними або механічними.

Клапани припливної вентиляції

Щілинний клапан припливної вентиляції для пластикових вікон представлений внутрішнім клапаном і спеціальною накладкою, яка перешкоджає попаданню комах і опадів з вулиці. Серед переваг пристрою потрібно відзначити легкість в управлінні і установці. Крім того, ці пристосування можна ставити на вже встановлені віконні системи.

Вбудований вентиляційний клапан для пластикових вікон складається з зовнішньої прокладки і внутрішнього клапана. Основна відмінність пристрій в тому, що монтаж внутрішнього пристосування робиться на склопакеті, а не на профілі. З цієї причини даний вид клапана важко встановитися власними силами. Головною перевагою пристосування є забезпечення потужного припливу повітря. Пристрій виробляє до 100 м3 на годину, що в п'ять разів більше в порівнянні з щілинним аналогом.

Потрібно відзначити, що вбудовані моделі можуть встановлюватися як в глухих, так і в відкриваються вікнах.

Автоматичні моделі бувають двох типів: з регулюванням заслінки за допомогою гігрометра і зі стабілізацією повітряного потоку. Останні модифікації складаються з маятникового клапана, який рухає заслінку через різницю тисків всередині і зовні.

Вентиляційний клапан для пластикових вікон від різних виробників

Великою популярністю у споживачів користується клапан Aereco автоматичного типу. Серед переваг пристрою потрібно відзначити наступні:

  • подача необхідної кількості повітря тільки в житлові приміщення
  • повітря піддається вгору під ухилом. Це виключає протяг
  • створює комфортні умови для мешканців.

Copyright © . All Rights Reserved