Горизонтальні Жалюзі на пластикові Вікна

жалюзі на пластикові вікна

Пластикові жалюзі дозволяють легко і швидко відрегулювати денне освітлення в квартирі. Крім того, ви можете дивитися на вулицю, а з вулиці вас ніхто не побачить.

Розрізняються зовнішні і внутрішні пластикові жалюзі. Крім суцільного затемнення моделі, призначені для зовнішньої установки, забезпечують захист від атмосферних опадів, а влітку захищають від спеки набагато краще, ніж внутрішні жалюзі, які майже не створюють охолоджуючого ефекту.

Спосіб регулювання планок був запатентований в 1812 році. Сьогодні у продажу представлені вертикальні і горизонтальні жалюзі, що дозволяють швидко встановити необхідний ступінь освітленості. Інтернет-магазин жалюзі ОБІ пропонує моделі на будь-який смак. Ви можете за вигідною ціною придбати для установки на пластикові вікна класичні дерев'яні і бамбукові жалюзі, моделі з алюмінію або пластику. Для догляду в більшості випадків досить простий волоті для змахування пилу. Вона легко очищає окремі пластинки жалюзі на вікнах.

Зовнішні горизонтальні жалюзі (підйомні) забезпечують не тільки хороший захист від жарких сонячних променів, але і охорону будинку або квартири від небажаних відвідувачів. При необхідності штучного освітлення регулювання здійснюється від зовнішніх датчиків. Підйомні жалюзі на сонячних батареях допоможуть заощадити електроенергію.

Детальніше

Щоб купити вертикальні і горизонтальні жалюзі на пластикові вікна , достатньо оформити онлайн-замовлення. Всі товари на сайті мають докладний опис із зазначенням ціни, тому підібрати підходящий варіант в Москві та інших містах не складе труднощів. Доставка буде виконана протягом 1-2 днів у зручний для вас час. Кур'єр попередить про приїзд за 1 годину.

Також ви можете забрати замовлення самовивозом в найближчому магазині фірмової мережі ОБІ в Москві, Санкт-Петербурзі, Нижньому Новгороді, Волгограді, Краснодарі, Саратові, Казані, Єкатеринбурзі, Сургуті, Омську, Рязані, Брянську і Тулі.

Згорнути
Будинок з бруса ціна Україна проекти будинків з бруса.

Copyright © . All Rights Reserved