Фурнітура до Пластиковим Вікнам

Фурнітура до пластикових вікон

ТБМ фурнітура включає сотні товарів, які забезпечать надійну експлуатацію ваших вікон і зручність в їх експлуатації. Комплектуючі для пластикових вікон в нашому магазині представляють окрему категорію, тому напевно ви зможете підібрати необхідні товари і забезпечити комфорт в своєму будинку.

Віконна фурнітура для пластикових вікон. види

Представлена фурнітура для вікон ПВХ - це широкий перелік спеціальних пристосувань, які володіють певним функціоналом і, відповідно, відрізняються областю їх застосування. В цілому всю фурнітуру можна класифікувати за наступними напрямками:

  • зсувні;
  • відкидна;
  • поворотна;
  • похило-поворотна;
  • похило-зрушення.

Виробники

Німецька марка Roto Frank має вікову історію. Фурнітура Roto сьогодні досить затребувана на європейському ринку. Завдяки відмінним якісним характеристикам і невисокій вартості продукція бренду користується попитом і серед вітчизняних споживачів. У виробництві комплектуючих використовуються сучасні технології, які допоможуть зробити ваше вікно не тільки максимально функціональним, але і зручним в експлуатації.

Фурнітура для склопакетів включає велике розмаїття механізмів для будь-яких віконних конструкцій. У ТБМ-Маркеті ви зможете купити всі необхідні запчастини для пластикових і дерев'яних вікон - петлі, накладки, всілякі ручки, обмежувачі і інші механізми. Ми постійно розширюємо номенклатуру каталогу, щоб пропонувати нашим покупцям максимально повний асортимент товарів.

Захист від дітей на пластикові вікна

Одну з популярних категорій каталогу займає захист від дітей, яка забезпечить безпеку вашої дитини, істотно знизивши ризик непередбачених ситуацій, які, на жаль, не завжди вдається попередити. Номенклатурний ряд цієї категорії включає провітрювачі, обмежувачі, ручки з ключем і т.д. Замки передбачені для блокування фурнітури, запобігаючи відкривання вікна. Одним з переваг замків є універсальність, тобто ви зможете встановити їх як на дерев'яне, так і на пластикове вікно. Завдяки різним рішенням в колірному оформленні ви підберете комплектацію, яка не тільки впишеться в інтер'єр, але і забезпечить додатковий захист вашої дитини.

Copyright © . All Rights Reserved