Догляд за пластиковими вікнами

Виконані з профільних систем VEKA вікна і двері, найчастіше, не вимагають особливого догляду. Проте, як і будь-який виріб, навіть найякісніше металопластикове вікно потребує мінімального правильному догляді.

При дотриманні наступних рекомендацій від компанії VEKA, Ви максимально продовжите термін життя своїх нових чудових вікон!

Друге - догляд за склопакетамиКорисна порада: якщо Ви робите ремонт і у Вас вже встановлені металопластикові вікна - відкривайте їх по мінімуму, а після ремонту (якщо роботи супроводжувалися будівельним пилом) обов'язково викличте фахівців, щоб повністю прочистити (зі зняттям) і змастити фурнітуру.

Перше - догляд за пластиком: ніколи не використовуйте абразивні та агресивні хімічні (містять хлор, спирт та інші добавки, покликані активно боротися з брудом) миючі засоби для чищення пластикових поверхонь вікна. Навіть якщо спочатку Вам буде здаватися, що нічого з пластиком не відбувається, то через деякий час Ви можете бути неприємно здивовані, що змінилися кольором Вашого колись білого вікна. Третє - догляд за фурнітуроюДля догляду за поверхнею пластикових вікон можна використовувати знежирюючі миючі засоби, або простий теплий мильний розчин. Також, радимо використовувати м'які губки для чищення, без жорсткої поверхні.

Друге - догляд за склопакетами : склопакет в металлопластиковом вікні не відрізняється від звичайного скла і доглядати за ним потрібно точно так же. Лише нагадаємо: уникайте попадання мийних засобів на пластикові частини, а також, що дуже важливо - не допускайте попадання спиртовмісних коштів на гумовий ущільнювач.

Третє - догляд за фурнітурою: VEKA в обов'язковому порядку рекомендує раз на рік змащувати всі рухомі елементи фурнітури. Зверніть увагу, у багатьох виробників фурнітури в відповідних місцях є значки «маслянки» або «крапельки». Масло використовуйте не містить смол і кислот, по суті, звичайне машинне масло / масло для швейних машинок підійде.

Четверте - догляд за ущільнювачем П'яте - дренажні отвори

Джерело: www.veka.ru

Copyright © . All Rights Reserved