​Димар для каміна

Камін в будинку не одне століття вважається ознакою багатства і респектабельності, благополуччя і затишку. Камінний димар - це повноцінне ланка каміна, запорука його ефективності і безпеки.

Купить качественный дымоход для камина Вы можете на сайте http://www.alians-st.ru/ по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Для власників камінів компанія «Альянс СТ» пропонує надійні та естетичні димарі «Проект316», з кислотостійкої жароміцної нержавіючої сталі, і керамічні димоходи ECOTON. У нас ви знайдете димоходи, що відповідають високим стандартам якості і відповідні для різних видів палива і типів приміщень.

Як будь-яке технічне спорудження, камін і його димовідвод, вимагають індивідуальних розрахунків і проектування. Рішення щодо місця установки і виду каміна, вибору димоходу до нього, повинні прийматися ще на етапі проектування житла. Будь-камін потребує своєї автентичної димовідвідної конструкції. Непрофесійний підбір типу і розмірів димоходу для каміна загрожує малоприємними наслідками:

зайвим витратою палива;

занедбаністю чадних газів в приміщення;

викидом іскор;

зниженою тепловіддачею каміна;

неефективним згоряння палива.

Димарі для різних видів установки

При наявності у каміна шахти для димоходу, його обладнають одностінними круглим димарем. Димарі овального перетину встановлюються в шахти прямокутної форми.

Якщо проект каміна і камінного приміщення не містив шахти, то в таких випадках слід встановити димар-сендвіч.

Вибір параметрів димових труб для камінів

Технічні параметри димоходу, його висота, габарити і потужність каміна - всі ці показники взаємопов'язані і позначаються на ефективності всього пристрою.

Форма перетину і діаметр

Ці характеристики відповідають за наявність тяги в порожнині димового каналу. Кращі динамічні показники, безумовно, притаманні трубах з круглим перетином. Відповідний діаметр димових труб найчастіше вказується в техпаспорті каміна, але, при потребі, фахівці компанії «Альянс СТ» підберуть для вашого каміна димовідвод з оптимальними параметрами. Основне ж правило підбору діаметра димового каналу таке: він повинен відповідати діаметру вихідного патрубка топки.

Висота димоходу

Висота камінної димової труби безпосередньо відповідає за тягу: чим вище труба, тим більша тяга в ній утворюється. Розрахунок висоти димаря продиктований технічними параметрами матеріалу труби і конструкцією будівлі. Висоту димоходу визначають при проектуванні. Купуючи у нас димар для каміна, ви можете розраховувати на вичерпну консультацію стосовно розрахунку висоти і модифікації димової труби. Грамотне визначення висоти димоходу застрахує від крайнощів:

задимлення камінної кімнати внаслідок малої тяги при короткому димоході;

швидкого згоряння палива на тлі низької тепловіддачі каміна (при посиленій тязі в занадто довгому димовому каналі).

сталь

Марка стали, з якої виконаний димар, дуже важлива. Вона відповідає за термін служби камінного димаря. Каміни на газу однозначно потребують корозійностійких димових трубах. Дров'яні каміни доцільно обладнати димоходами з жаростійкої нержавіючої сталі.

Товщина стінки

При виборі димових труб серії «Проект316» з нержавіючої сталі пропонуємо зупинитися на трубах з максимальною товщиною стінок в 1 мм, тому що труби з меншою товщиною більше підходять для котлів, а в камінних димоходах не виключено їх прогорание.

У керамічних димоходів стандартна товщина стінки труби здатна надійно забезпечити теплоємність і вогнестійкість димоходу.

Ціна

Найчастіше, покупець припускається помилки, зіставляючи розцінки на ідентичні модулі димоходів різних типів або ціни за 1 м димоходу. Тільки знаючи вартість всієї конструкції димоходу, від фундаменту до оголовка, з урахуванням вартості кріплень і декоративних елементів, справедливо робити висновки про ціну.

Настільки ж неінформативний при порівнянні димоходів ознака «ціна-якість», а ось поєднання «ціна-якість-термін служби» вже говорить багато про що. До того ж, чим більше модулів в конструкції, тим вище ціна її монтажу.

Copyright © . All Rights Reserved