Чому Конденсат на пластикових Вікнах

Чому плачуть вікна?Поза всякими сумнівами, пластикові вікна - це найкраще на сьогоднішній день пропозиція на ринку віконних конструкцій. Пластикові вікна не вимагають регулярного косметичного ремонту і ретельного догляду, перешкоджають появі протягів і проникненню вуличного шуму в приміщення, що дуже актуально для жителів великих міст. Крім цього, пластикові вікна повністю перетворюють зовнішній вигляд як самої квартири, так і фасаду будівлі. З точки зору довговічності, пластикові вікна теж не мають конкурентів, так як розраховані на багаторічну експлуатацію зі збереженням не тільки своїх експлуатаційних властивостей, але і початкового зовнішнього вигляду.

Однак в холодний сезон року можна зіткнутися з тим, що вікна запотівають, тобто на стеклах утворюється конденсат. Нерідко для господарів будинку це стає неприємним сюрпризом, адже існує думка, що конденсат на вікнах пластикових утворюватися не повинен. Це найпоширеніша помилка, адже вікна запотівають в силу об'єктивних причин, і матеріал їх виготовлення в даному випадку не є фактором, який може перешкодити утворенню конденсату на вікнах.

Спробуємо розібратися, чому запотівають вікна. В першу чергу, якщо плачуть пластикові вікна, отже, вони встановлені професійно. Може здатися, що утворення конденсату на вікнах є саме наслідком їх неправильної установки, але в дійсності це не так. Звичайно, приємно усвідомлювати, що монтаж вікон виконаний правильно, але обурення господарів квартири теж цілком зрозуміло: чи варто було витрачати кошти на покупку пластикових вікон, щоб знову зіткнутися з проблемою конденсату? Запітніле вікно не тільки погіршує зовнішній вигляд приміщення, але і доставляє певний дискомфорт. Навіть якщо регулярно протирати скла, це не врятує від утворення конденсату на вікнах, так як причина криється зовсім в іншому. Самі по собі віконні конструкції виділяти вологу не можуть, відповідно, тут діють інші чинники, через які плачуть вікна.

Copyright © . All Rights Reserved