Чи справді робота вдома Вам підходить?

Робота вдома виглядає привабливо і перспективно - без прив'язки до офісу, без щоденної дороги до роботи, і, будучи вдома в разі, якщо Ваші діти потребують Вас. Але чи всі тут так просто?

Можливість працювати вдома вимагає певні індивідуальні риси. Наприклад, Ви повинні бути в змозі працювати за особистим графіком, якого Ви повинні дотримуватися, навіть коли відчуваєте бажання зняти кілька годин. Самодисципліна - життєва риса характеру, без якої не може обійтися жоден працюючий будинку чоловік. Можливо, найпоширеніший міф про роботу вдома - то, що Ви можете працювати так, як захочете. Фактично це не завжди так, іноді Вам доведеться працювати більше, ніж за стандартний восьмигодинний день, особливо якщо Ви - позаштатний співробітник, або Ви керуєте своїм власним бізнесом. Це може порушити життєво важливі цикли організму. Хоча, якщо Ви прокидаєтеся рано чи стикаєтеся з нападом безсоння о другій годині ночі, можна піти і зробити що-небудь по роботі додатково.

Також сьогодні рекомендуємо на сторінці http://pro-robotu.ua/vacancies.php тижневика "Пропоную роботу" знайти потрібну вакансію в Києві.

Один з найважчих аспектів роботи вдома - то, як інші люди сприймають роботу, якої Ви займаєтеся. Коли Ви працюєте в офісі, Ви повинні там працювати і люди навколо Вас розуміють це. Коли Ви працюєте вдома, Ви, ймовірно, будете завалені телефонними дзвінками від сім'ї і друзів, які цікавляться, "оскільки Ви вдома, може Ви допоможете з ...?" Наявність друзів і сім'ї, які розуміють, що робота вдома - теж робота, є даром з небес.

Багато людей не розглядають витрата на роботу вдома. Залежно від Вашої роботи, Ви будете мати потребу в додатковому обладнанні, телефонних лініях, факсі, комп'ютері хорошої якості, принтері і інших речах. Крім того, Ви не будете під медичним страхуванням, можливо, Вам знадобиться юридична консультація для деяких аспектів Вашого бізнесу, і Ви будете нести відповідальність за сплату податків.

Взагалі, краще планувати роботу вдома задовго до того, як Ви фактично починаєте цим займатися. Якщо Ви починаєте свою власну справу або плануєте працювати позаштатно, спочатку краще заробити достатньо грошей на звичайній роботі, щоб потягнути щоденні витрати на проживання на послідовній основі.

Copyright © . All Rights Reserved