Бюджетні Пластикові Вікна

Бюджетні пластикові вікна

Нелегке завдання вибору вікон з ПВХ може встати перед кожним, якщо врахувати, що російський ринок пропонує близько 40 марок віконних профілів зарубіжних і вітчизняних виробників, а кожна марка пропонує кілька пвх-систем. Воістину нелегкий вибір! Але якщо вам потрібні просто вікна (дешеві вікна) на дачу, вікна в баню або прості вікна в квартиру, то завдання ускладнюється.

У пошуку недорогих і якісних пластикових вікон можна витратити чимало часу і сил на обдзвони і обрахування, стикаючись часом з масою зайвої інформації, але так і не добитися бажаного результату - адже віконної компанії набагато вигідніше виготовити і продати одне пластикове вікно з дорогого віконного профілю, ніж найдешевше пластикове вікно (просте вікно).

Попит на недорогі або дешеві пластикові вікна незмінно збільшується, так як вони просто необхідні для недорогого скління квартири, дачі і т.д. Називатися такі вироби можуть по-різному: просто вікна, найдешевші пластикові вікна, найдорожчі пластикові вікна, бюджетні вікна ПВХ, пластикові вікна для будівельників, але суть усіх цих назв - купити пластикові вікна за мінімальною ціною.

Компанія Царицинське Вікна пропонує найдешевші пластикові вікна з нашого асортименту вікон. Характеристики:

  • Ущільнювач: чорний або сріблясто сірий
  • Фурнітура: Winkhaus ProPilot
  • Склопакет: Однокамерний 24мм, двокамерний 30мм. скло М-1. STIS

Додаткова комплектація: Пластикові підвіконня, відливи, москітні сітки.
Всі недорогі пластикові вікна проходять ОТК, сертифіковані і мають паспорт якості.

Важливо пам'ятати!

1. Виготовити недорогі і якісні пластикові вікна з дотриманням всіх технологічних норм можливе лише на великих автоматизованих виробництвах!

2. Виготовити недорогі і неякісні вікна і склопакети ...

Copyright © . All Rights Reserved