Балкон Пластикові Вікна

Поряд з практичними якостями серія має унікальний дизайн: м'які заокруглення і оригінальну рельєфність форм

Ціна від 9 506 руб.

Хіт продажів, розсувні стулки економлять корисний простір

Ціна від 9 999 руб.

Засклення балконів і лоджій: ціни та пропозиції

Компанія «Вікна Rehau» реалізує сучасну продукцію для ефективного скління. Ми використовуємо в роботі алюмінієві і пластикові профілі високої якості. Ви можете вибрати продукт, який найбільш відповідає вашим вимогам: розсувні або орні конструкції, оснащені захисним механізмом від відкривання зовні. Це убезпечить ваше житло від непрошених гостей.

Вибираючи між профілями Rehau і Provedal, ви можете спиратися на функціональне значення балкона у вашій квартирі - чи існує потреба в ньому як в додатковому житловому просторі (тоді варто віддати перевагу тепле скління), або буде достатньо більш дешевого холодного скління. Незважаючи на вартість, алюмінієвий профіль Provedal має досить хорошими характеристиками. Він довговічний, стійкий до корозії і добре захищає балкон від проникнення пилу і вологи з вулиці. По всьому периметру стулок прокладений щітковий ущільнювач, це робить відлив герметичним і виключає попадання вологи всередину приміщення.

Чому клієнти обирають нас?

Безкоштовний замір

Гарантія 5 років

Оплата по факту

Кваліфіковані монтажні бригади

якісні матеріали

Гнучка система
знижок

Найчастіше скління балкона або лоджії і створення комфортних умов на них - єдина можливість розширити житлоплощу квартири від 3 до 10 м2. І зовсім не важливо, яким чином надалі ви будете використовувати цей простір: для сімейних чаювань, створення творчої лабораторії, відпочинку з друзями або здорового сну в літні ночі. Головне - лоджія або балкон після проведення робіт по склінню стануть житловою частиною вашого будинку.

Copyright © . All Rights Reserved