Алюмінієві або Пластикові Вікна

І тут виникає питання, які вибрати вікна: пластикові або алюмінієві ? Багато мешканців квартир і будинків задумалися над цим питанням, коли на ринок вийшли алюмінієві вікна. Та ще й підігрівають інтерес до цих нових вікон безперервні суперечки про шкідливий вплив на організм людини ПВХ-матеріалів.

І начебто вже розвіяний міф про нездатність ПВХ-вікон виділяти різні шкідливі речовини в навколишнє середовище, але все одно виробники алюмінієвих вікон спекулюють цим фактом і зазивають купувати їхню продукцію. Мовляв, наші алюмінієві вікна абсолютно екологічні, вони не можуть принести шкоду вашому здоров'ю. Справедливості заради варто помітити, що це дійсно справжня правда. Такі профілі не містять шкідливих домішок важких металів і залишаються безпечними в будь-яких умовах експлуатації, навіть найжорсткіших.

Який матеріал вибрати для виготовлення профілів вікон, пластик або алюміній?

  • Різкі перепади температур і вологості ніяк не позначаться на зовнішньому вигляді і працездатності алюмінієвих вікон, вони справно служать своїм господарям вірою і правдою від року до року: чи не піддаються корозії і деформації, не ламаються і не заклинивают. Втім, все те ж саме можна сказати і по характеристикам пластикових вікон. Так що в цьому плані ці два варіанти рівнозначні.
  • А ось якщо порівнювати пожежна безпека (всяке може в житті трапитися), то алюміній здатний протистояти руйнує силі вогню, чого не можна сказати про пластик. Пластикові вікна не стануть горіти, аж ніяк. Вони навіть не посприяють поширенню вогню за рахунок входить до їх складу хлору (ПВХ розшифровується як полівінілхлорид), але ось їдкий запах, який характерний для палаючої пластмаси, буде відчуватися досить різко. Плюс до цього пластик здатний плавитися.
  • Тепер перейдемо до дизайнерських вишукувань, які багато хто з нас бажають бачити в своєму житловому просторі. Ось де з хорошим відривом попереду йдуть алюмінієві ...

Copyright © . All Rights Reserved