Жалюзі Плісе на Пластикові Вікна

Штори з плісировані тканини або жалюзі плісе - сучасний, практичний, найбільш естетичний і акуратний спосіб декору вікна, захисту від прямих сонячних променів і чужих - сторонніх очей. На сьогоднішній день штори плісе є одним з популярних способів сонцезахисту в Європі.

Головним перевагою перед іншими видами жалюзі є те, що плісировані штори можна встановлювати на вікна практично будь-яких геометричних форм: починаючи від стандартних прямокутних і закінчуючи складними трапецієподібними і напівкруглими - арочними вікнами.

Конструкція штор плісе є два, іноді й три (система «день-ніч») профілю з анодованого алюмінію, між якими знаходиться тканину. При піднятті і опусканні вироби тканину складається в спеціальні, закладені при виготовленні матеріалу складочки, нагадуючи всім відомий музичний інструмент - гармошку. Власне саме слово plissé, в перекладі з французької означає закладення чого або в складочки.

У порівнянні з іншими системами сонцезахисту штори плісе виглядають найбільш акуратно на стулці вікна, тому що в складеному вигляді чарочка тканини займає не більше 5-ти см., тим самим практично не помітна.

Copyright © . All Rights Reserved