Жалюзі на пластикові Вікна Ізолайт

Жалюзі Ізолайт в інтер'єрі

Горизонтальні жалюзі Ізолайт (Isolite) є сьогодні одними з найпопулярніших сонцезахисних систем. Вибір на користь даної конструкції часто відбувається при установці жалюзі на пластикові вікна в офісах, квартирах, міських котеджах і заміських будинках. Система має масу переваг: вона доступна за ціною, проста у використанні, легка в догляді, не займає зайвого простору і звільняє корисну площу підвіконня.

Матеріалом для виготовлення карниза і ламелей служить алюміній, що робить виріб універсальним для будь-яких умов і наділяє такими додатковими корисними якостями, як міцність (стійка до випадкових пошкоджень), пожежна безпека, довгий термін служби, простота в прибиранні. Встановити Isolite можна практично на будь-яке вікно: на вікна ПВХ, а також на дерев'яні рами і алюмінієві профілі.

Простий і ефективний механізм управління робить дані жалюзі одним з найдієвіших способів управляти кількістю сонячного світла в приміщенні. Регулювання положень системи проводиться за допомогою ланцюжка, яка дозволяє встановлювати ламелі в різні положення, від повного відкриття і максимального доступу світла, до щільного закриття, практично повністю вкриває від прямих сонячних променів.

Жалюзі Isolite відрізняються компактністю. Це якість напевно оцінять любителі домашніх рослин. Підвіконня є найкращим місцем для життя домашніх зелених вихованців, які потребують великій кількості сонячного світла.

особливості конструкції

Ізолайт практично не виділяється на поверхні вікна і не провисає при зміні положення стулки.

Ламелі виробляють з профільованої алюмінієвої стрічки шириною 25 мм. Широкий вибір кольорів дозволяє підібрати тон, оптимально поєднується з основним дизайнерським рішенням для кімнати. Для дерев'яних вікон можна вибрати стрічку з малюнком під дерево, для якого також існують різні відтінки і фактури. У представленому на нашому сайті каталозі матеріалів налічується кілька десятків варіантів відтінків, що дозволяють підібрати фактуру і колір під будь-який інтер'єр.

Copyright © . All Rights Reserved