Жалюзі на пластикові Вікна Каталог

установка жалюзі

Дивіться відеопрезентацію про роботу і застосуванні цього виду жалюзі:

Ці системи часто називають горизонтальними жалюзі з полівінілхлориду (ПВХ), касетними або тканинними жалюзі. Рулонні жалюзі для вікон пвх відрізняються високою естетичністю, міцністю, за ними легко доглядати. Наші жалюзі, як і пластикові вікна, не вигоряють на сонці , тривалий час не втрачають свій вигляд, мають тривалий термін служби.

При цьому вартість таких штор на вікна пвх залишається вельми доступною і залежить від матеріалу виготовлення та розмірів виробу. Жалюзі різних типів також можуть мати різну ціну. Якщо Ви хочете купити якісні жалюзі в Москві - зайдіть в каталог зразків виробів в наведених вище категоріях, і Ви напевно підберете модель для пластикових вікон, що відповідає всім вашим побажанням.

Для більш грамотного підбору типу жалюзі Ви можете запросити додому або в офіс нашого заміряє. Майстер під'їде в зручний для Вас час і проведе всі необхідні виміри вікон. В цьому випадку вибрані жалюзі будуть ідеально підходити до ваших пластиковим вікнам , навіть якщо їх розміри і форми відрізняються від стандартних.

Скільки це коштує?

  • Ціни на жалюзі для пластикових вікон починаються від 1 150 руб. за м2 .
  • Виклик замірника у нас безкоштовний.

Copyright © . All Rights Reserved