Жалюзі на пластикові Вікна Без Свердління

Жалюзі для пластикових вікон

Серед різних верств населення все більшої популярності набувають жалюзі для пластикових вікон. Протягом досить тривалого часу компанія «Аркор» займається виробництвом і реалізацією вищезгаданого товару. На сьогоднішній день асортиментний перелік жалюзі на пластикові вікна дуже різноманітний. Серед них особливою популярністю користуються: жалюзі міні, ізолайт, UNI-1 і UNI-2. У нас кожна людина має можливість вибрати саме той вид, який ідеально впишеться в інтер'єр будь-якого приміщення. Вони є не тільки доповненням до загального декору, але і володіють захисною функцією від сторонніх очей, від проникнення сонячних променів.

Види жалюзі без свердління

Жалюзі на пластикові вікна встановлюються не тільки в житлових приміщеннях, але і в офісах. Їх конструкція кріпиться практично впритул до рами, тим самим створює одну компактну систему. У ній ви не знайдете непотрібних елементів, які будуть створювати незручності при використанні. Їх довговічність, практичність, невибагливість у догляді перевірені часом. На сьогоднішній день наша компанія випускає жалюзі на пластикові вікна різних кольорів і розмірів.

Купити жалюзі на пластикові вікна

Купити жалюзі на пластикові вікна в нашій компанії досить просто. Буде потрібно тільки вибрати вподобану модель і зв'язатися з нашими фахівцями за контактними даними. Для зручності своїх потенційних клієнтів ми створили послугу «безкоштовний дзвінок». Однак мало придбати жалюзі на пластикові вікна. Необхідно провести їх монтаж. На свій розсуд в якості підстави можна використовувати стелю або віконні стулки, раму. Є можливість їх кріплення навіть без свердління отворів. Монтаж не викликає труднощі в жодної людини.

Перевага використання:

  • для того щоб відкрити вікно немає необхідності піднімати їх або відвертати;
  • завдяки спеціальній конструкції вони мають привабливий зовнішній вигляд і наділені високим ступенем практичності;
  • для проведення монтажних робіт буде потрібно використовувати мінімальний набір інструментів. Для їх установки не потрібно володіти певними навичками і спеціальними знаннями, а всі монтажні роботи займають лічені хвилини.


Світло Консалтинг. Без відбивача галогенні лампи 12V за вигідними цінами в Москві.

Copyright © . All Rights Reserved