Жалюзі на пластикові Вікна

жалюзі на пластикові вікна

Зручність їх використання та декоративні якості сьогодні значно перевершують такі для класичних текстильних штор. Тут і простота догляду, і відсутність перешкод при відкриванні та закриванні стулок вікна в будь-якому напрямку, і різноманітність конструкцій і матеріалів, і зручність контролю інтенсивності освітлення.

Компанія «Веренд-дизайн» виробляє, продає та встановлює значний перелік виробів для захисту приміщення від світла. Жалюзі, якими ми звикли їх бачити, складають лише його частина. Решту асортименту - це схожа за споживчим, але відрізняється по декоративних властивостях продукція. З головного можна назвати: рулонні штори, касетні рольштори, штори «зебра» і жалюзі плісе. Сфера використання цих виробів і без того досить широка розширюється ще більше завдяки різноманітності можливих кольорів і фактур.

Вибір на користь рішень з безпосереднім кріпленням на раму для ряду приміщень виправданий ще більше, якщо врахувати що ціна жалюзі для пластикових вікон в залежності від конструкції і матеріалу тримається нижче рівня, ніж у штор на гардин. Для прихильників же класичних ідей в інтер'єрі приємно буде дізнатися, що жалюзі на пластикові вікна і звичайні штори можуть бути використані спільно, таким чином вийде дивовижне поєднання позитивних якостей обох рішень.

Можливість встановити жалюзі на пластикові вікна без свердління не порушуючи герметичності профілю дає можливість уникнути зайвих тепловтрат і погіршення експлуатаційних властивостей вікна в цілому.Звернувшись в компанію «Веренд-дизайн» щоб купити жалюзі для пластикових вікон, ви приймете воістину розумне рішення. Краса і технологічність жалюзі надовго забезпечить комфортне природне освітлення у вашому будинку незалежно від його орієнтації в просторі і поверховості будівлі.

Вікна з ПВХ профілю відрізняються тим, що для них підходять абсолютно всі види жалюзі, при цьому важливо врахувати особливості установки і експлуатації, щоб не зіпсувати конструкції і забезпечити функціональність і зручність використання.


купити тепла підлога

Copyright © . All Rights Reserved