Завод Пластикові Вікна

Виробництво профілю VEKAВиробництво вікон та виробництво пластикового профілю - це не одне і те ж. Профіль є одним з багатьох "компонентів" готового вікна, і здатний гарантувати його якість тільки при використанні сучасних і надійних склопакетів, фурнітури, ущільнювачів і армування.
Компанія VEKA - завод-виробник пластикового (ПВХ) профілю, з якого в подальшому виготовляються металопластикові вікна , балконні блоки,, вхідні і міжкімнатні двері в ваші будинки і офіси.

Говорячи про характеристики профілю і готових вікон, слід розділити критерії якості для матеріалів і готової продукції.
Якість профілю оцінюється по:

  1. 1. Компанія VEKA - завод-виробник пластикового (ПВХ) профілюКласу профілю по товщині зовнішньої стінки
  2. 2. наявності сертифіката RAL і ГОСТ;
  3. 3. класу енергоефективності (A або B);
  4. 4. монтажній ширині і можливості установки різних склопакетів;
  5. 5. довговічності.

Якість вікна залежить від:

  • використовуваних матеріалів;
  • методів виробництва;
  • правильного монтажу.

Низька якість профілю ПВХ і недорога фурнітура зроблять вікна більш дешевими, але негативно позначаться на якості. У той час як навіть найкраще і найдорожче вікно при неправильній установці прийде в непридатність вже через пару років.

Для виробництва пластикових вікон в Москві і Центральному регіоні Росії ми випускаємо профіль на заводі, розташованому в Підмосков'ї, а Сибір і Далекий Схід забезпечує виробництво в Новосибірську.

VEKA - єдина компанія, всі заводи якої мають сертифікат RAL. Для виробництва металопластикових вікон ми випускаємо різні системи профілів, в тому числі зі збільшеною монтажною шириною і кольорові, що дозволяє споживачам вибирати вікна на будь-який бюджет і смак.

VEKA працює з заводами-виробниками вікон в усі регіонах РФ, і ми сподіваємося, що ви знайдете кращого виробника, якому зможете довірити заміну вікон на ваших об'єктах. Пряма співпраця наших партнерів з фабрикою гарантує взаємовигідні умови закупівлі матеріалів і дозволяє зробити вікна VEKA більш доступними.

Copyright © . All Rights Reserved