Заміна ущільнювача в пластикових Вікнах

Компанія «Віконний Доктор» пропонує послуги по заміні ущільнювача пластикових вікон в Москві і Підмосков'ї. Заміна гумок у вікнах ПВХ в комплексі з регулюванням стулок поверне номінальну герметичність, забезпечить термо- і шумоізоляцію. При замовленні комплексних робіт, надається гарантія від продування і на 1 рік.

  • заміна ущільнювачів проводиться вручну (не відбувається розтяжка гумки укладальним роликом);
  • ми використовуємо тільки оригінальні німецькі або австрійські ущільнювачі (в залежності від типу профілю);
  • Міняємо відразу 2 контури ущільнення;
  • Матеріали відповідають ГОСТ "Прокладки що ущільнюють з еластомерних матеріалів для віконних і дверних блоків. Технічні умови"
  • Знижки для пенсіонерів - 10%.

KBE 228 оригінальний німецький ущільнювач для вікон ПВХЦіна: 150 руб. / Пог.м.

На віконному сегменті будівельного ринку можна зустріти сотні торгових марок профілів ПВХ. Однак практично всі профільні системи можна розділити на 3 групи:

  • KBE-образні (KBE, Proplex, Novotex, VITRAGE і ін.);
  • REHAU-образні (REHAU, Montblanc, BrusBox і ін.);
  • VEKA.

Є, звичайно, і винятки, але в цілому, більшість профілів скопійовані з цих брендів. Отже, ущільнювачі в таких вікнах повністю взаємозамінні.

ущільнювач kbe 228Ущільнювач для вікон KBE
150 руб. / Пог.м.

Ущільнювач для вікон REHAU
150 руб. / Пог.м.

Ущільнювач для вікон VEKA
150 руб. / Пог.м.

З життя ущільнювачів гумок

ущільнювач rehauПластикові вікна - це єдиний механізм, всі деталі якого важливі і несуть своє функціональне навантаження. Ущільнювач для вікон виконує функцію герметизації стулки, захищає будинок від шуму, вологи і холодного повітря. Стара, потріскана ущільнювальна гумка може бути причиною продування.

Незалежно від якості віконного профілю та укомплектованій віконною фурнітурою, неякісної або що стала непридатною від часу віконний ущільнювач може звести нанівець всі зусилля по регулюванню вікна на продування.

На фото, зробленому інфрачервоною камерою видно, що найхолодніші місця вікна - кути стулок. В даному випадку, в місцях згину ущільнювача з'явилися «шишки» - наслідки розтягнутої ущільнювальної гумки.

В першу чергу, виходить з ладу зовнішній віконний ущільнювач, так як він схильний до зовнішніх атмосферних впливів. Але бувають і виключення, наприклад - проводився ремонт в приміщенні. Будівельна пил, всілякі пари фарби, лак, розчинники і т.д., призводять до висихання ущільнювача і втрати його еластичності, що, в свою чергу, призводить до втрати герметичності вікна.

ущільнювач VEKA фото ущільнювачів з інфрачервоної камери заміна ущільнювачів феносол - засіб для догляду за пластиковими вікнами

Copyright © . All Rights Reserved