Якісні Пластикові Вікна ПВХ

Пластикові вікна пвх

Вікна - це та частина інтер'єру, яку ми вибираємо особливо ретельно, адже вони повинні служити довго, додаючи будинку красу, затишок і тепло. Сьогодні одним з найбільш популярних видів вікон визнані пластикові вікна. Безумовно їх популярність зростає завдяки унікальним якостям - вони захищають від шуму, пилу, протягів, екологічні, не вимагають ретельного догляду, сучасні, красиві, надійні. Залишається питання: які пластикові вікна вибрати, адже пропозиції на ринку так великі, вартість 1 м2 вікна складає від 40 $ до 200 $?

Для того, щоб розібратися треба знати з чого складається ціна пластикового вікна:

  • ціна рами (профілю)
  • ціна фурнітури (запірного механізму)
  • ціна склопакета (два і більше стекол, скріплених між собою)

Треба відразу зазначити, що якісне пластикове вікно не може бути дешевим. Економлячи гроші зараз, Ви в майбутньому обов'язково зіткнетеся з такими проблемами, як низька шумоізоляція, погана вентиляція, що призводить до запотівання вікна, випадання конденсату і відсиріванню стінових поверхонь поруч із пластиковим вікном (укосів), низька цветоустойчивость віконних рам (профілю), що призводить до їх пожовтіння, деформація вікна, складність у відкриванні-закриванні. Таке пластикове вікно недовговічне, втрачає свої властивості вже протягом перших трьох років експлуатації.

Вікно є унікальним конструктивним елементом будівлі по важливості впливу його на внутрішнє середовище проживання людини. По-перше, ніякої іншої конструктивний елемент не бере участь у формуванні такої великої кількості життєво важливих параметрів внутрішнього мікроклімату. Основним функціональним призначенням вікон є забезпечення в приміщенні необхідного рівня природної освітленості.

Крім того, вікна (в сукупності з іншими огороджувальними конструкціями) істотно впливають на тепловологових режим в приміщенні, рухливість повітря, рівень шуму і на інші параметри внутрішнього середовища.

Copyright © . All Rights Reserved