Як Правильно Встановити Пластикові Вікна

Untitled-54

Пластикові вікна міцно увійшли в наше життя, замінюючи дерев'яні конструкції. Такі вікна мають ряд переваг. Однак деякі споживачі стикаються з різними проблемами, що виникають в ході експлуатації. І пов'язано це з порушеннями технології виготовлення конструкції і її подальшої установки, а також з порушенням волого-температурного режиму. Одна з поширених проблем - це протяг з віконного отвору. Чому дме від вікна і як боротися з цією проблемою ми розповімо далі в нашій статті.
Причин може бути декілька.
Однак перш потрібно точно визначити, чи дійсно це протяг. У деяких випадках, через різницю температур за вікном і всередині приміщення біля вікна циркулює холодне повітря. Це говорить про низький опір теплопередачі. Визначити, що з-під пластикового вікна дме, можна за допомогою полум'я свічки. Дуже часто проблема виникає через неякісне виготовлення конструкції, використання неякісної фурнітури. Якщо використовувалася дешева фурнітура, то через нещільного прилягання може сильно дути від стулок. Або рама зібрана із зсувами, і склопакети не забезпечують надійної герметичності. Як вибрати якісну фурнітуру пластикового вікна читайте в статті Різновиди віконної фурнітури - як зробити вибір? Неправильний монтаж - ще один фактор освіти протягів. Якщо рама встановлена під нахилом, зазори оброблені неналежним чином, то це скоро можна відчути. Як тільки настануть холоди, від пластикового вікна починає сильно дути. Як правильно встановити пластикові вікна, дізнайтеся тут. Протяги починаються і з часом. Причиною такої проблеми є неправильна експлуатація, відсутність належного догляду. Гумовий ущільнювач з часом розсихається, петлі провисають, дме з ручки пластикового вікна . Все це позначається на герметичності конструкції. Як наслідок, з'являються протяги.
Рішення проблеми
Якщо дме з пластикових вікон, то спочатку слід визначитися з причиною протягу. І тільки після цього можна приступати до вирішення проблеми. Якщо пластикове вікно було встановлено недавно і на нього діє гарантійний термін, то вирішувати проблему повинна компанія. Якщо ж гарантії на свою продукцію і послуги компанія не дає, то відразу ж варто задуматися. Це говорить про те, що фірма не готова відповідати за свою продукцію, не може гарантувати якість виконуваних послуг. Якщо з пластикового вікна дме через неякісний монтаж, тобто ймовірність усунення проблеми самостійно. Досить часто установники економлять на використанні монтажної піни. Як результат, погане закладення стиків, просідання конструкції. Допомогти в цьому випадку допоможе додаткова обробка стиків монтажною піною. Після цього надлишки зрізаються, стики і зазори обробляються герметиком. Як вибрати монтажну піну для пластикових вікон і як її використовувати докладно описано в цій статті. Також через економію матеріалів дути починає від укосів. Після того, як всі зазори додатково обробляються монтажною піною і герметиком, на укоси слід укласти ізоляційні шар. Це утеплювач і пароізоляція. І тільки після цього закріплюється оздоблювальний матеріал. Якщо вікно встановлено зі зміщенням або нахилом, то стулки можуть нещільно прилягати до рами. В даному випадку є два варіанти. Перший - це регулювання фурнітури. Якщо це не допомагає, то доведеться скористатися другим варіантом - перевстановлення конструкції. У разі, якщо пластикові вікна дмуть з боку петель через нещільного прилягання стулок до рами, то виною тому неякісна фурнітура. Або вона не відрегульована належним чином. Щоб забезпечити необхідну герметичність, варто підкрутити петлі. Гумові ущільнювачі можна поміняти. Також можна поміняти і інші елементи. Однак, це зажадає додаткових витрат і часу для проведення ремонту. Тому відразу варто враховувати, до чого може призвести така «економія». Аналогічний ремонт потрібно провести, якщо фурнітура зносилася в процесі експлуатації. Якщо конструкція сильно просіла, деформувалася, то єдиний варіант - це демонтаж конструкції з подальшою перевстановлення.
Профілактика
Щоб пластикові вікна служили дійсно ефективно і довго, без будь-яких проблем, потрібно дотримуватися ряду правил. Необхідно дотримуватися їх, тоді дути через пластикові вікна не буде. Розглянемо основні рекомендації: потрібно замовляти пластикові вікна з подальшою установкою в одній компанії. Попередньо слід знайти більше інформації про компанії, почитати відгуки. Тільки надійні фірми можуть виготовити якісні пластикові конструкції, правильно виконати монтаж; слід контролювати процес установки пластикових вікон. Установники повинні дотримуватися технологію, вивіряти рівність розташування конструкції. Шви необхідно ретельно обробляти монтажною піною, повністю заповнюючи весь простір; при замовленні не слід економити, вибираючи найдешевші матеріали і фурнітуру. Довговічність і зносостійкість таких механізмів і деталей невелика. В результаті через деякий час доведеться їх міняти. А якщо експлуатація пластикових вікон буде відрізнятися своєю агресивністю, то термін служби елементів може бути зовсім нетривалим; пластикові вікна необхідно правильно експлуатувати, надавати належний догляд. При відкриванні та закриванні стулок необхідно діяти акуратно, без різких рухів, ударів. Якщо стулки не відкриваються, або вони заїдають, то слід оглянути фурнітуру, відрегулювати її. Гумові ущільнювачі і робочі механізми потрібно періодично змащувати спеціальними складами. Такі кошти можна знайти у відповідних магазинах; при заміні фурнітури слід вибирати якісну продукцію; ремонт пластикових вікон краще довірити кваліфікованим фахівцям. Особливо якщо доведеться робити складні роботи, пов'язані з розбиранням конструкції. Багато компаній здійснюють гарантійне обслуговування своєї продукції. Це значне збільшує термін служби пластикового вікна.
Виходячи з усього вищеописаного, зрозуміло що робити, якщо дме з пластикового вікна. І, як і в багатьох інших випадках дефектів пластикових вікон, головна увага слід приділяти якості конструкції і правильному монтажу

Copyright © . All Rights Reserved