Які Пластикові Вікна Поставити

Які пластикові вікна

Одного разу я розбив звичайний ртутний градусник. Сталося це несподівано, але без спецефектів. Зібрав на листок ртутні кульки, закинув в пляшку з водою, і вже було заспокоївся, але невідома сила змусила мене заглянути в інтернет, задавши пошуковий запит: «Розбив градусник, що робити?».

Зізнатися, я хотів отримати адекватних рад, раптом я чого - то забув або є якісь - то корисні в ситуації дії, крім тих, що вже зробив. Але адекватністю в ТОПі Яндекса на цей запит і не пахло. Якщо я був би більш вразливою натурою, то після прочитання перших сторінок, знищив би весь сімейний гардероб, відкрив би всі вікна в 20 - ти градусний мороз, з'їхав в готель чи взагалі іммігрував з країн. Найпростіше, що спадало на думку після прочитання перших посилань це в цей же день продати квартиру, викликати співробітників МНС і здатися в ФСБ, як людина, який завдав непоправної шкоди мікрорайону.

В очікуванні співробітників рятувальних і спецслужб, оббігти сусідів і попередити, що жити в цьому будинку буде небезпечно в наступні років 50 - 60. Загалом, звичайна побутова ситуація перетворювалася в абсолютно не навчальну тривогу з інфарктом міокарда всіх сусідів досягли віку 20 - ти років і довічним ув'язненням винуватцю торжества, а саме мені, за неакуратність поводження з таким небезпечним приладом. Принаймні, про це мало не кричав всім користувачам топ яндекса за запитом про розбитому градуснику.

Але так як я не настільки вразливий, то усміхнулася, вирішив більш детально розібратися з питанням.
Отже, до яких лякалки вдаються «продавці страху» кажучи про небезпеку розбитого градусника?

Розбитий градусник заражає 6 000 кубометрів повітря - нічого собі, добре у будь-якого роду лиходіїв немає доступу в інтернет. І вони, замислюючись про знищення світу, не в курсі, що ядерна бомба вже і не потрібна. Досить накупити градусників і розбити їх по периметру міста. Все, жителям не врятуватися. Так і бачу черговий шедевр з Брюсом Віллісом, як він рятує від терористів аптеку з великою кількістю ртутних градусників. Думаю, і Чака Норріса можуть залучити до настільки небезпечній роботі. Одним словом - маячня і ще раз бред.

Ртуть з розбитого градусника заразить вашу квартиру на довгі роки - Правда чи що? Тобто 1 - 2 грами ртуті, з яких вдасться зібрати найбільші кульки, а це як мінімум 80% зможуть зіпсувати всю атмосферу в середньостатистичній квартирі? Ртуть сама по собі інертна і не настільки небезпечна, небезпека несуть з'єднання з різними хімічними речовинами. Але ви ж не збираєтеся посипати залишки не зібраної ртуті всякої шкідливої хімією? Тому спокій і тільки спокій.

Copyright © . All Rights Reserved