Які Пластикові Вікна Краще Вибрати

Які пластикові вікна краще

5 корисних порад як вибрати пластикові вікна. Автор - Марина Пестова (конкурсна стаття) Reviewed by Владислав Челпаченко on Rating:

Ви помітили, що склопакет займає від 70 до 90% віконної конструкції? Це головні ворота для витоку такого дорогого тепла. Тому порядна, тобто теплий склопакет це: 32 мм (чим ширше, тим краще) ...

3 скла, тобто 2 повітряні камери дистанційні рамки ПВХ скло з енергозбереженням.

Якщо у Вас взимку Африка, можна зупинитися на склопакеті шириною 24 мм, 2 скла, 1 повітряна камера. Дешевше! Але енергозберігаюче скло поставити варто, на випадок відключення опалення взимку.

РАДА 2. Вибір профілю

На що дивитися? Насамперед, на виробника. Про Китай і Росію делікатно промовчимо.

Всі європейські пластики виробляються в Росії і в Україні, за європейськими рецептурами, на імпортному автоматичному і напівавтоматичному обладнанні. Всі вони білі, можуть бути з легкої блакиттю, не жовтіють. Все - екологічно безпечні, горезвісний свинець шкодить природі тільки при виробництві та утилізації, у вікнах він абсолютно нешкідливий. Кількість свинцю в Ваших вікнах в сотні разів менше, ніж у Вашому кришталі.

Виробник сподобався, дивимося на ширину профілю. 70 мм для нашого клімату оптимально. Головна відмінність 70 мм профілю від 60 мм в ширину монтажного шва. Теплої піни більше у більш широкого профілю.

Вибираємо кількість повітряних камер в профілі. Де вони знаходяться, Вам покаже будь-який менеджер в офісі продажів. Тут можна заощадити, при однаковій ширині, кількість камер несуттєво впливає на переваги вікна. Тільки якщо будинок свій, топити його Вам, або у Вас поквартирне опалення, краще брати 5 камер.

Хто не послухає цього ради і вибере профіль 58 мм, 3 камери, подивіться хоча б на товщину лицьових стінок. Буває від 2.5 мм до 3 мм. Для важких віконних конструкцій 2.5 мм не годяться, зварювальний шов менш міцний, та й самі стіни не витримають навантаження.

А ще є штапик. Я бачила чоловіка, який милувався круглим штапіком: «Мені ось цей подобається!». Кажуть, що хтось закохується в штапик.

Про кольоровий профіль, ламінований або тонований в масі, я не кажу, тому що до практичності це не має відношення, навпаки, проти морозів кольорові пластики слабкіше білих.

РАДА 3. Вибір фурнітури.

Тут просто. Фурнітуру за Вас вже вибрали, як додаток до пластику, виробники віконних блоків, хто яку. Хороша фурнітура:

GU, ZIEGENIA-AUBI, Roto-NT

Всі вони виробляються в Німеччині. Автоматизовані лінії виробляють багато-багато фурнітури для вікон, Росія - прекрасний ринок для Німеччини. Однойменної фурнітури в Китаї проводитися не може.

Copyright © . All Rights Reserved