Вентиляція в пластикових Вікнах

купити клапан для пластикових віконДавно відома проблема надлишкової герметизації сучасних пластикових вікон пвх зі склопакетами і її негативні наслідки - задуха, висока вологість, конденсат на стеклах в холодну пору року, появі цвілі і грибків на схилах і стінах. Зазвичай споживач у всіх цих бідах починає звинувачувати виробника пластикових вікон пвх, так як зі старими вікнами таких проблем не було!

Однак, в переважній більшості такі проблеми - це наслідок порушення повітрообміну в приміщенні і застою вологи, що виділяється самими мешканцями в процесі своєї життєдіяльності. Проектувальниками житлових будинків зазвичай передбачаються лише витяжні канали для видалення брудного повітря з приміщень (ті самі решітки, які стоять в кухні, туалеті і ванній). Приплив же свіжого повітря в ГОСТах і СНіП завжди мався на увазі через щілини в старих дерев'яних вікнах. Довгий час у всьому світі використовувалася так звана "столярка" - вікна з дерева з негерметичними притворами, з яких постійно дуло і тим самим забезпечувався постійний приплив свіжого зовнішнього повітря в приміщення. З тієї ж причини власники старих вікон не знали проблеми конденсату та плісняви. При закритих сучасних пластикових вікнах пвх такий приплив зникає, тому уся водяна пара, що виділяється мешканцями при диханні, пранні, готуванні їжі і т.д. залишається в приміщенні.

Крім водяної пари, в приміщеннях застоюється і вуглекислий газ, що виділяється при диханні, запахи оздоблювальних матеріалів, їжі, диму і т.п.

купити припливне клапан для вікон установка клапанів на пластикові вікна купити клапан для пластикових вікон купити припливне клапан для пластикових вікон

Copyright © . All Rights Reserved