Вітраж Пластикові Вікна

як

Вітражі використовувалися для прикраси будівель з давніх часів. Найчастіше їх можна було зустріти в храмах, будинках знаті, рідше - в громадських приміщеннях типу багатих крамниць і трактирів. Вітражні вікна створюють казкову атмосферу в приміщенні - сонячні промені, пофарбовані в різні кольори, химерно переплітаються і грають на підлозі і стінах. Саме тому, навіть в сучасному світі, до таких конструкцій знову з'являється інтерес.

Що таке сучасні вітражні вікна ПВХ ?

Незважаючи на те, що пластикові світлопрозорі конструкції можливо виготовити будь-якого кольору і форми, вони не пропонують стовідсоткової свободи самовираження. Любителям оригінальності доводиться винаходити нові способи виділитися - і відмінним рішенням для цього стане використання вітражних пластикових вікон в приватних будинках і квартирах. Вони поєднують в собі переваги пластикових конструкцій (збереження тепла, звукоізоляція і ін.) І яскраву індивідуальність з нальотом середньовічної романтики.

Приклади вікон з вітражами від компанії "Європейські вікна":

*** Для збільшення фото вітражних пластикових вікон клікніть на нього.

Як роблять вітражі для вікон і дверей?

Існує кілька основних технологій. Традиційні способи створення вітража сьогодні використовується вкрай рідко, оскільки вони трудомісткі і тривалі, а як наслідок - такі вироби дуже дороги. Найчастіше для створення вітражів використовують спеціальну кольорову плівку, ділянки якої розмежовуються еластичною протяжкой з олова. Такі вітражні вікна максимально схожі з справжніми. Крім цього, вони довговічні і стійкі до мийних засобів і температурних впливів. Технологія повністю безпечна, що дозволяє використовувати такі прикраси навіть в дитячих кімнатах. Простіші способи створення вітражів - це смоляная і масляна технологія. У першому випадку розпис скла робиться спеціальними смолами, у другому - олійними фарбами. Ефект виходить відмінний, але такі скла менш стійкі до миття.

У компанії «Європейські вікна» Ви зможете замовити ПВХ вікна з неповторним вітражним малюнком. Вони забезпечать вашому будинку затишок і особливу красу.

Copyright © . All Rights Reserved