Утеплення укоси пластикових вікон

Утеплення укосів пластикових

УТЕПЛЕННЯ укосів пластикових вікон
Пластикові вікна, які прийшли сьогодні на зміну традиційним дерев'яним, надійніше захищають приміщення від холоду і вологи, але і вони бувають недосконалі.

Після установки пластикових вікон в приміщенні може виникнути неприємна ситуація з появою навколо них цвілі, вологи, а також недостатнім утриманням вікнами тепла. Для вирішення цієї актуальної проблеми зазвичай здійснюється утеплення укосів пластикових вікон.

Утеплення створює в районі монтажного шва захисний теплоізоляційний шар, при цьому утеплюються внутрішня і зовнішня частина укосів вікон, в більшості випадків для цього застосовується мінеральна вата, м'які плити з пінополістиролу, пінополіуретану або твердого полівінілхлориду. Утеплює, закріплюють на поверхні отвору вікна, таким чином, перекривається частина віконної рами і монтажний шов.

Після цього всі покривають гіпсокартоном, потім проводять шпаклівку і фарбування. Однак, можна обійтися і без гіпсокартону, якщо використовувати екструдований пінополістирол, матеріал приклеюють на поверхню укосу, закріплюючи зверху штукатурною сіткою, її потім покривають піщано-цементною сумішшю. Завершується процес обробки остаточної шпаклівкою.

Утеплення укосів дозволяє збільшити збереження тепла в приміщенні, знижуючи витрати на опалення, а також виключити появу цвілі, небажаної вологи і руйнування поверхні укосів, під дією перепаду температур.

Copyright © . All Rights Reserved