Утеплення пластикових вікон

фото: Утеплення пластикових

У молодих автолюбителів недавно обзавівся власною гаражем обгрунтовано виникає питання, як утеплити гаражні ворота. Адже саме через ворота проникає холодне повітря, а через перепад температур в приміщенні утворюється конденсат. Все це несприятливо позначається на атмосфері в гаражі, а, отже, на стан автомобіля, та й приміщення в цілому.
Сприятливу обстановку, як для техніки, так і для водія можна створити, провівши заходи з утеплення воріт, вікон та іншого. Далі ми розберемо, як утеплити ворота гаража своїми руками, які матеріали і технології підійдуть для цієї мети.

Для того, щоб до кінця розібратися, чому необхідно утеплити гаражні ворота своїми руками, варто звернути увагу на наступний факт. Навіть не враховуючи зимовий період, просте коливання між температурами вдень і вночі сприяє появі в гаражі конденсату.

Постійна волога негативно впливає на стан приміщення та автомобіля. На металевих частинах машини з'являється корозія, гниє електропроводка, в кутах гаража розвиваються цвілеві грибки, при тривалому знаходженні в такому приміщенні може запліснявіти автомобільний салон.

Оздоблення гаражного приміщення починає тріскатися і відвалюватися. Знаходження людини в такій атмосфері вкрай негативно позначається на його здоров'ї. У зимовий період, коли конденсат замерзає, виникають ще більші неприємності.

Вирішити дану проблему зовсім нескладно. Потрібно тільки вибрати, чим утеплити гаражні ворота і провести необхідні роботи.
Зверніть увагу! Після проведення теплоізоляційних робіт, мінімальна температура в гаражі повинна бути на рівні + 5˚C.
Основні моменти при виборі ізоляції

Давайте розглянемо, на що варто звернути увагу, вибираючи утеплювач для воріт гаража. Велике значення має якість і властивості матеріалу для теплоізоляції.

Найоптимальнішим і популярним варіантом є такий утеплювач для гаражних воріт як:
мінеральна вата;

Copyright © . All Rights Reserved