Установка Жалюзі на пластикові Вікна Самостійно

Великі вікна в квартирі або будинку це, звичайно, добре. В кімнату надходить багато денного світла, тим більше, якщо вікна нові з профілю або дерева, що дозволяють максимально збільшити площу стекол. Однак часто сонячного світла стає занадто багато, особливо якщо вікна виходять на південну або східну сторону. Врятуватися від палючого сонця можна кількома способами, і найпростішим і оптимальним з них може стати установка жалюзі на вікна своїми руками. У числі інших варіантів можна розглянути заміну склопакета з установкою тонованих стекол або використання тонировочной плівки. Тільки такий варіант значно дорожче і не настільки ефективний, якщо потрібно максимально повно перекрити доступ сонячного світла в кімнату.

Види жалюзі і особливості кріплення

На даний момент компанії виробники вікон надають широкий вибір жалюзі різних конфігурацій і можливість виконання їх під конкретні розміри вікон. Серед можливих варіацій можна виділити кілька основних типів жалюзі:

Монтаж жалюзі зі свердлінням пластика або використанням шуруповерта

У першому варіанті з використання шурупів необхідно максимально точно розмістити і відзначити положення верхньої планки жалюзі, яка буде безпосередньо кріпитися до вікна. Найпоширенішим і простим варіантом є конструкція, яка розташовується по верхньому краю склопакета і лише своїми крильцями-пазами заходить на віконну раму. Сувора прив'язка до верхньої частини стулки дозволяє самостійно встановити жалюзі навіть без особливих точностей і вимірів.

Якщо у Вас пластикове вікно , то про свердлінні можна взагалі не думати. У більшості виробників є моделі жалюзі, для надійного кріплення яких буде достатньо шурупів, вкручених прямо в профіль.

Copyright © . All Rights Reserved