Установка Відливів на Пластикові Вікна

Голосове управління своїми

Установка відливів на пластикові вікна - один із завершальних етапів робіт зі скління віконних прорізів, балконів і лоджій. Удавана простота такої технологічної операції, як монтаж відливу на пластиковому вікні, насправді пов'язана з відомими труднощами. Грамотно врахувати всі нюанси під силу тільки професіоналам.

  1. Перш за все, потрібно переконатися, що нижній край віконної коробки знаходиться вище обріза віконного отвору. Установка відливу проводиться в паз на нижній поверхні пластикового вікна , при цьому не перекриваються дренажні водовідвідні отвори із зовнішнього боку рами.
  2. Установка відливу на вікно в ідеалі проводиться до обробки бічних укосів, тобто безпосередньо після закріплення пвх рам зі склопакетами. Надійний монтаж віконних відливів передбачає міцну закладення С-образно загнутих країв в стіни, таким чином волога постійно відводиться як з боку рами, так і з бічних поверхонь віконного отвору.
  3. Монтаж відливу здійснюється таким чином, що його край на 3-5 см виступає над стіною, що знаходиться під вікном. При облаштуванні більш широких поверхонь (зовнішніх підвіконь) заздалегідь готуються спеціальні додаткові кріплення.
  4. Установка відливів вимагає їх надійної фіксації в перші години після монтажу, щоб уникнути викривлення при спученні монтажної піни. Піна забезпечує тепло- і шумоізоляцію. Її кількість має бути суворо вивірене, з урахуванням 5% подальшої температурної усадки. Під відливом виконується ізоляція стіни спеціальними плівками, що закріплюються на монтажному клеї. Герметизація проводиться силіконом, компресійними і поліуретановими стрічками.

Установка віконних відливів спільно з вікнами - правильне рішення

Не варто відкладати зовнішню обробку нових вікон на тривалий термін. Замовте все завершальні технологічні операції спільно з установкою склопакетів. В іншому випадку проблема, як встановити відливи на вікна, стає і важкою, і вимагає великих фінансових вкладень. Монтаж відливів на вікна забезпечує не тільки гідро- шумо- і теплоізоляцію, а й надає їм завершений дизайн. Пропонується установка віконних відливів

  • сталевих оцинкованих, алюмінієвих, з напиленням з поліестеру
  • цельнопластіковие, що мають широку кольорову гаму,
  • з каменю та кераміки, з ущільненням спеціальними мастиками.

Copyright © . All Rights Reserved