Установка Рулонних Штор на Пластикові Вікна

1.Вставьте держатель для штори в крепленіеУстановка рулонних штор міні на пластикові вікна. Франсгардінер Раша.

2.Закрепіте двосторонній скотч на внутрішній стороні крепленіяУстановка рулонних штор міні на пластикові вікна. Франсгардінер Раша.

3.Закрепіте двосторонній скотч на внутрішній стороні крепленіяУстановка рулонних штор міні на пластикові вікна. Франсгардінер Раша.

4.Вставьте обмежувач в металеву основу (карниз) з іншого боку шториУстановка рулонних штор міні на пластикові вікна . Франсгардінер Раша.

5.Установіть держатель на стулку окнаУстановка рулонних штор міні на пластикові вікна. Франсгардінер Раша.

6.Установіте штору в утримувач і перевірте працездатність механізмаУстановка рулонних штор міні на пластикові вікна. Франсгардінер Раша.

7.Закрепіте магніт на нижній планці штори Установка рулонних штор міні на пластикові вікна. Франсгардінер Раша.

8.Разместіте клейку магнітну стрічку на рамі вікна так, щоб вона виявилася на рівні магнітаУстановка рулонних штор міні на пластикові вікна. Франсгардінер Раша.

Рулонні штори системи міні це сучасний функціональний, доступний елемент як для створення неповторного індивідуального дизайну, так і високотехнологічний продукт, що дозволяє обмежити ступінь проникнення сонячних променів в приміщення. Широкий спектр колірних рішень, можливість нанесення власних зображень, легкість в монтажі - це те що робить цей тип ролет таким популярним. Штора встановлюється на віконну стулку кожного вікна, дозволяючи звільнити підвіконня.

Полотно рулонної штори компактно скручене на вал в рулон. А сам вал надійно зафіксований в направляючих. Така конструкція надійна і непомітна в повсякденному використанні. Використовуючи рулонні штори міні Ви просто отримуєте додатковий простір при цьому не відчувати дискомфорту від додаткових віконних аксесуарів таких як тканинні штори або фіранки.

Джерело: francgardiner.ru

Copyright © . All Rights Reserved