Установка Пластикового Вікна

Технологія установки пластикових віконстор 1

Вже не секрет, що "най-най" вікно можна вбити при установці. Саме тому дуже високі вимоги застосовуються до монтажникам.

При недотриманні технології установки пластикових вікон, можуть бути найсумніші наслідки. Монтажний шов при порушенні технології служить не більше 3-х років.

Для того щоб цього не сталося ми застосуємо повний комплекс паро-шумо-гідро-ізоляції.

Технологія установки пластикових вікон1На жаль, сьогодні, весь цей комплекс замінюють однією монтажною піною. Секрет простий: чим менше матеріалів закупить монтажник на гроші клієнта, тим більше дістанеться йому (монтажник, конечно !!!).

До чого це призводить, ми бачимо на вулицях наших міст. Вплив на шов вологи, сонця і перепаду температур з боку вулиці, призводить до руйнування і як наслідок втрати теплоізоляційних св-ств.

Як же зробити, щоб волога з вулиці не попадала в піну і в той же час могла випаровуватися з піни назовні.

Для цього служить ПСУЛ, заздалегідь стисла саморозширюється стрічка ущільнювача.

Крім гідроізоляції вона також служить і шумоизолятором під відливом.

Якщо відстань між підвіконним брусом і опорною стіною менше 40мм, можна застосувати ПСУЛ якщо більше, використовують диффузионную стрічку з аналогічними св-вами.

З боку приміщення захист від вологи дає пароізоляційна стрічка.

Це міцна полімерна стрічка з одностороннім шаром бутилу.

Двосторонній клейовий шов дозволяє наклеїти її на раму по всьому периметру,

Технологія установки пластикових окон2 Технологія установки пластикових окон3 Технологія установки пластикових окон4 Технологія установки пластикових окон5

Copyright © . All Rights Reserved