Установка пластикових укосів на Вікна

Установка пластикових укосів

Після монтажу вікон ПВХ залишається завершальний штрих - обробка укосів. Укоси для пластикових вікон виконують не тільки декоративну функцію, надаючи віконного отвору красивий, закінчений вигляд. Обробка віконних прорізів серйозно впливає на функціональні якості вікна ПВХ. Зокрема, укоси для вікон, будучи продовженням вікна, впливають на його звуко-теплоізоляційні характеристики. Тільки правильно виконані укоси для вікон ПВХ в повній мірі забезпечують ті експлуатаційні параметри, якими має володіти пластикове вікно.

Способів обробки віконних прорізів сьогодні існує чимало, однак, оптимальним варіантом, що сприяє створенню здорового «мікроклімату» вікна ПВХ, можна назвати установку пластикових віконних укосів. Перевагою пластикових укосів ПВХ є те, що вони виробляються з того ж матеріалу, що пластикові вікна , тому зовні чудово гармонують з віконним отвором. Такі укоси для пластикових вікон мають особливу конструкцію, яка підвищує теплоізоляцію матеріалу, а при установці вони підвищують герметичність монтажних швів. Крім того, пластикові віконні укоси виключають появу конденсату і промерзання швів, зменшують рівень шуму в приміщенні і покращують його освітленість.

Пластикові віконні укоси не вимагають лакування, додаткового фарбування, і спеціального догляду. Екологічно чистий, нетоксичний, 100% переробляється, забезпечує безпеку здоров'я людини і навколишнього середовища. Пластикові віконні укоси чудово зберігають свій колір під впливом ультрафіолетових променів протягом тривалого часу. Верхня поверхня панелей покривається спеціальною смолою меламіну і має підвищену стійкість до агресивних дій: подряпин, хімічних засобів і т. Д. При необхідності пластикові укоси легко очистити за допомогою теплої води з милом або миючим засобом. Термін експлуатації пластикових укосів відповідає терміну служби самих вікон.

Панелі виробляються в великому діапазоні типорозмірів (шириною від 1000 до 2050 мм, довжиною від 2440 до 3050 мм), що дозволяє мінімізувати відходи, знижуючи тим самим вартість обробки.

Кольорові укоси ПВХ - це пластикові укоси ламіновані кольоровою плівкою RENOLIT (виробництво Німеччина)


Кондиціонери Daikin інтернет магазин інверторних кондиціонерів.

Copyright © . All Rights Reserved