Стандартні Пластикові Вікна

Ціни на лпастіковие вікна ПВХ в

Вирішальне значення для процесу експлуатації має вагу стулок. Стандартні пластикові вікна повинні комплектуватися стулками, вага яких не перевищує 60 кг, а деякі віконні компанії, щоб продовжити термін служби конструкцій внутрішніми стандартами, обмежують вагу поворотних і поворотно-відкидних стулок 50 кілограмами.

Вага переважної більшості однокамерних вікон можна обчислити за простою формулою, приймаючи вага 1 кв. метра конструкції (склопакета з рамою) рівним 25 кг. Для двокамерних пакетів вага 1 кв. метра стандартного скління дорівнює 35 кг.

Виходячи з цього, знаючи лінійні параметри і кількість камер в склопакеті, можна розрахувати вагу кожної окремої стулки. Для прикладу розрахуємо вага стулки шириною 80 см і висотою 150 см з двокамерним склопакетом. Обчислюємо її площа: 0, 8 * 1, 5 = 1, 2 кв. метра. Потім визначаємо вагу: 1, 2 * 35 = 42 кг.

Якщо параметри ваших стулок або використовуються для їх виготовлення матеріали відмінні від стандартних - це потрібно обов'язково враховувати при розрахунку ваги стулок.

Для відкриваються частин конструкції рекомендується застосовувати посилену фурнітуру з мікроліфтами. Що ж стосується глухих стулок - їх вага має значення тільки з точки зору надається на стіну навантаження, на міцній опорі такі конструкції не будуть піддаватися деформації.

З цієї точки зору ділити вікна на глухі і вікна, що секції є доцільним і виправданим рішенням.

Copyright © . All Rights Reserved