​Шуруповерти мережеві. Менше мобільність - менше ціна!

Будь-майстер, який працював тривалий час в умовах, далеких від оптимальних, наприклад, який збирав стелажі в гаражі взимку, або меблі в спеку, знає, що при надмірно низької або навпаки, занадто високій температурі акумулятори звичного шуруповерта розряджаються значно швидше, а ось заряджаються - гірше. Так працює джерело живлення - акумулятор. Коли він «сідає» - шурупи крутяться повільніше, а про свердлінні взагалі можна забути. А якщо ще і зарядного пристрою з собою немає?

Качественный шуруповерт электрический купить по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Мережевий шуруповерт не має ніякого відношення до Мережі Інтернет. Правильніше його, звичайно, було б називати шуруповерт мережевий електричний. Він робить ту ж роботу, що і його акумуляторний аналог. Один інструмент виконує разом функції дрилі і викрутки. Відкручує і закручує шурупи і гвинти, а також може свердлити. Може мати як одну, так і дві швидкості обертання шпинделя, низьку -300 - 500 оборотів в хвилину для загвинчування, і високу, 1 200 -1500 об / м, для свердління. Додатково може оснащуватися перемикачем напрямку обертання - реверсом, швидкозажимний патрон для «біти" або свердла, що не вимагає додаткового ключа, мати «пістолетну» рукоятку. Є «версії» для обох рук. У нашому каталозі є модель мережевого шуруповерта, яка сама подає в шпиндель шурупи, з'єднані за принципом "кулеметної стрічки».

Єдине, чого біля мережевого шуруповерта немає - акумуляторів. Модель «на батарейках», природно, більш мобільна. Не скрізь буває можна дістатися майстру, якщо за ним тягнеться електричний провід. Якщо ж той вид робіт, який Ви виконуєте, не пов'язаний з екстремальними вилученнями від електричної розетки, Вам набагато вигідніше буде купити мережевий шуруповерт, так як він істотно дешевше акумуляторної версії, і позбавлений необхідності постійної підзарядки. Майстри, часто використовують як дриль шуруповерт мережевий, позбавлені необхідності думати в процесі роботи ще і про зарядному пристрої, яке, до речі, теж підключаються до розетки.

Обов'язково зверніть увагу на потужність. Для виконання домашніх, простих завдань вистачить від 10 до 15 Нм, більший крутний момент, до 150 Нм, дозволяє закручувати болти з гайками та свердлити тверді матеріали. Шануйте купуючи шуруповерт мережевий відгуки тих, хто вже давно придбав і використовує в повсякденній роботі, оцініть плюси і мінуси. А потім - Вибирайте! У нашому інтернет - магазині Ви знайдете саме той інструмент, який Вам потрібен!

Copyright © . All Rights Reserved