Рулонний Штора на Пластикове Вікно

Рулонні штори (жалюзі) встановлюються на вікна і призначені для захисту приміщення від сонячного світла і звичайно ж для оформлення вікна в інтер'єрі. Рулонні штори прості в управлінні, довговічні при постійному використанні і займають мало місця, тому що тканину збирається на вал розташований над вікном або в його отворі.

При виготовлення тканин для рулонних штор застосовуються спеціальні антистатичні, пиловідштовхуючі і антибактеріальні просочення, які наділяють тканини додатковими важливими властивостями. Практичність рулонних штор в тому, що вони надійно захищені від вигорання і допомагають захистити від дії сонячних променів предмети в кімнаті.

Рулонні штори виготовляються під замовлення за індивідуальними розмірами по ширині і висоті. Система управління - ручний ланцюговий механізм, а також автоматичне керування електричними двигунами з дистанційним пультом управління.

Тканини використовуються для рулонних штор можуть бути як однотонні так і з малюнком, пропоноване різноманітність тканин допоможе вам підібрати найбільш відповідний варіант до вашого інтер'єру. Ми постійно поповнюємо нашу колекцію новими тканинами, і стежимо за тенденціями моди.

Система «МІНІ» являє собою рулонні штори на пластикові вікна, яка встановлюється безпосередньо на стулки вікон ПВХ. Штора «МІНІ» встановлюється на стулку пластикового вікна без свердління за допомогою пластикових кріплень, це швидко, надійно і зручно.

Система «UNI» являє собою касетні рулонні штори на пластикові вікна, але відрізняється від системи «MINI» тим, що рулон тканини закритий в касету, а з боків використовуються напрямні. А також ця система забезпечує більшу затемнення в приміщенні, ніж «MINI».

Рулонний штора «Зебра» - подвійна рулонний штора, що складається з тканини з чергуються смугами з прозорого і непрозорого матеріалу, а також розташована в два шари. Така штора дозволяє змінювати освітленість кімнати в залежності від розташування смуг.

Колекція натурального бамбука представлена в готових рулонних шторах різних розмірів для великих і малих вікон. Бамбукові полотна згортаються в рулон простим і надійним механізмом roll-up (ролл-ап).

Рулонні штори MINI (МІНІ) Рулонні штори UNI (Уні) Рулонні штори «Зебра» Бамбукові рулонні штори

Copyright © . All Rights Reserved