Ремонт Вікна ПВХ

Незважаючи на загальновідому думку про те, що пластикові вікна довговічні, проте, неполадки все ж можуть виникнути. Як правило, з ладу виходить фурнітура та ущільнювач. Крім того, замовнику може просто захотітися змінити загальний вигляд вікна або модернізувати його. Ми готові надати вам весь перелік послуг, пов'язаний з усуненням будь-якого типу несправностей, удосконаленням віконною конструкцією, зміною її функціоналу. Ми працюємо з провідними постачальниками віконної фурнітури і комплектуючих до них, що безпосередньо позначається на якості виконуваних нами робіт.

Послуги з ремонту вікон:

Найбільш затребуваною послугою по ремонту вікон є регулювання або заміна ущільнювача.

Ми використовуємо тільки якісний ущільнювач, це дозволяє давати гарантію на його заміну 1 рік.

Ціни на ремонт пластикових вікон

м.п.

Причини і передумови виходу з ладу вікон із ПВХ

Непрофесійна установка. Це основна причина, по якій згодом вікно може втратити свої експлуатаційні якості.

Використання неякісних матеріалів при виготовленні та встановленні вікон. На жаль, щоб знизити виробничі витрати, виробники вікон ПВХ, використовують низькоякісну фурнітуру, що в свою чергу не може не позначитися на подальшій функціональності конструкції.

неакуратна експлуатація

Фахівці нашої компанії мають величезний досвід по роботі з віконними конструкціями, випущених під різними брендами. Ми володіємо всіма нюансами по заміні комплектуючих і регулюванню механізмів. У сукупності з використовуваним професійним інструментом і співпрацею з надійними постачальниками, це дає нам можливість гарантувати високу якість пропонованих нами послуг.

Copyright © . All Rights Reserved