Ремонт склопакетів

Заміна вікон та ремонт

вже більше 15 років і можуть впоратися з будь-якою несправністю. У практиці ремонту ми зустрічалися з більшістю видів віконної фурнітури і профілю. Якщо до вас вже приїжджали фахівці і не змогли виправити дефекти або запропонувати якусь рішення - телефонуйте нам! Ми з задоволенням візьмемося за складні, що вимагають застосування знань і досвіду завдання. Ми завжди готові вчитися новому і при цьому допомагати людям у важкій ситуації.

Для точного визначення причин несправності і для ремонту склопакета іноді потрібен повторний виїзд майстра. Це пов'язано з тим, що через великого розмаїття запасних частин до вікон, великої кількості типів фурнітури і профілю, у нас не завжди є всі необхідні дня ремонту деталі. Ми враховуємо всі тонкощі і побажання наших клієнтів і намагаємося максимально оперативно і якісно усунути дефекти і несправності ваших склопакетів, виконати ремонт з мінімальними витратами .

Дуже часто, ремонт склопакета вимагає великих знань в області пристрою вікон і точних дій щодо усунення поломок. Склопакети - складна система і щоб виконати ремонт механізмів, потрібно врахувати безліч нюансів. Необхідно правильно підібрати деталі, що вимагають заміни, наприклад, деякі з них можуть підійти стеклопакетам тільки певної марки, і таких деталей навіть в одному виді віконного механізму може бути більше двадцяти. Якщо вам невідома марка ваших склопакетів, ми постараємося визначити її самостійно.

Copyright © . All Rights Reserved