Ремонт пластикових Дверей

remont-plastikovyh-okon1В даний час для багатьох вже не є секретом те обставина, що пластикові вікна мають міцний експлуатаційний ресурс і довгий термін служби. Але чому ж тоді власники пластикових вікон в процесі їх експлуатації стикаються з різного роду проблемами, і через певний час служби після придбання ПВХ вікон звертаються в ремонтні служби з заявками на ремонт вікон з пластика через те, що з них дме або погано функціонує віконна фурнітура ?

Перш за все, потрібно згадати про тій обставині, що пластикове вікно з ПВХ - це складна комбінована светопрозрачная конструкція, до складу якої входять кілька самостійних систем, від злагодженої роботи яких в кінцевому рахунку і залежить коректне функціонування вікна в цілому. Так, профільна система вікна - це те, з чого зібрана віконна конструкція, каркас, який може бути обладнано фурнітурної системою, системою ущільнювачів, світлопрозорим заповненням і додатковим віконним обладнанням.

Оскільки всі робочі системи окна и их вузли взаємопов'язані, то якщо в процесі експлуатації вузол або деталь якийсь із систем виявиться несправним і вийде з ладу, це відразу ж вплине на працездатність і інших систем пластикового вікна і навіть всього вікна. І саме в таких випадках необхідно проводити негайний ремонт пластикових вікон. Чому негайний? Цьому є просте пояснення - щоб не погіршувати ситуацію і не допускати поломки вузлів і деталей інших систем вікна. Адже продавці і виробники пластикових вікон гарантують результат тільки за умови злагодженої роботи всього вікна.

Так, якщо виявлено продування з пластикового вікна , то причинами цього можуть послужити ослаблення притиску стулки до коробки віконного блоку, часткова втрата робочих властивостей ущільнювачів, порушення герметичності монтажного шва. У кожному разі причини можуть бути різними. Чи власникам сучасних пластикових вікон прийде в голову ідея заклеїти пластикові вікна на зиму скотчем. При виявленні несправностей запрошують фахівців, які швидко знаходять і усувають причину, яка призвела до цієї проблеми, і, що важливо, надають гарантії на результати виконаних робіт.

adjustment zamena-uplotnitelya-plastikovyh-okon

Copyright © . All Rights Reserved