Ремонт фурнітури Вікон

remont i regulirovkaНизька якість: віконна фурнітура швидко зношується і виходить з ладу, якщо вона зроблена з неякісних матеріалів.

Проблеми з віконною фурнітурою виникають також, якщо вона була некоректно встановлена.

Коли може вимагатися ремонт фурнітури вікна?

  • Одна з найпростіших проблем, з якою стикаються всі, хто користується ПВХ вікнами, - це розхитані ручки. Виправляється досить просто: потрібно просто підкрутити гвинти кріплення.
  • Ручку стулки вікна заклинює, або вона не доходить до кінця в потрібне положення. У даній ситуації часто необхідно очистити механізми від бруду і пилу, а також змастити їх спеціальним засобом. Якщо відкривання або закривання здійснюється з працею і ручка йде туго, то потрібно послабити або знизити притискне зусилля.
  • Іноді ручку заклинює (ручка не обертається) у відкритому чи закритому положенні, в результаті некоректної роботи блокіратора помилкового дії: в цьому випадку його просто необхідно «звільнити». Іноді для його коректної роботи потрібно регулювання вікна.
  • Іноді стулка починає зачіпати раму вікна. Вирішується проблема простий, але необхідною регулюванням фурнітури.
  • Стулка злетіла з петель або стулка відкривається неправильно: при відкриванні «випадає» верхня петля. Це усувається регулюванням, заміною деталей ножиць фурнітури або повною заміною обв'язки фурнітури. Це залежить від марки фурнітури.
  • Ручка обертається по колу, а вікно або заклинило в закритому положенні, або не закривається зовсім. Причина найчастіше в виході з ладу основного запору (приводу ручки). Усувається така проблема заміною запору або повної обв'язки фурнітури.
  • Перестає працювати відкидний режим. При цій проблемі необхідна перебирання фурнітури, заміна її деталей (кутових передач) або повністю обв'язки.
  • Стулка не забезпечує достатній притиск, так як не всі рухомі частини фурнітури працюють. У цій ситуації також буде потрібно перебирання фурнітури, заміна кутових передач або повністю обв'язки.
  • При замиканні стулки необхідно прикладати додаткове зусилля, з'являються хрест або клацання при замиканні. Це зустрічається при значному провисанні стулки. В такому випадку найчастіше необхідні перебирання, чистка, змащення фурнітури і регулювання стулки.

Будь-яка з неполадок заважає якісному «службу» вікна. Крім ремонту фурнітури вікна можна провести поліпшення системи шляхом заміни старих елементів фурнітури на нові. Наприклад, багато сучасних марки та виробники фурнітури пропонують ручки з замком для будинків і квартир, де є діти.

Copyright © . All Rights Reserved