Регулювання і Ремонт пластикових вікон

Ваш брат пам'ятайте то радісне

Для жителів такого галасливого і багатолюдного міста, як Москва, ремонт вікон ПВХ є однією з найбільш затребуваних послуг. І це зовсім не означає, що вікна тут частіше ламаються, аж ніяк, просто в цілях захисту від пилу, шуму автомашин і загазованого повітря ремонт вікон в столиці має свою специфіку.

Так на сьогоднішній день існує маса компаній, в сферу послуг яких входить ремонт пластикових вікон в Москві. І «Про Вікна», будучи одним з представників цих організацій, по праву входять до п'ятірки найбільш затребуваних фірм, що займаються обслуговуванням і ремонтом вікон в столичному регіоні.

Що відрізняє нас від конкурентів, які виробляють ремонт вікон ПВХ?

  • Наша компанія має багаторічний досвід, що дозволяє проводити ремонт вікон в найкоротші терміни, мінімізуючи Ваш дискомфорт, пов'язаний з виходом ПВХ вироби з ладу,
  • Ми відповідально ставимося до будь-якого замовлення, з однаковою увагою ставлячись як до масштабних робіт, так і до дрібних доробки,
  • Наші майстри здатні усунути будь-які дефекти ПВХ систем,
  • Ми виробляємо як ремонт старих вікон, так і регулювання системи при монтажі віконного або балконного блоку,
  • Наша компанія має власне виробництво москітної сітки, завдяки чому ми готові запропонувати Вам дуже привабливі ціни на високоякісні вироби.


З розцінками на ці та інші послуги компанії Ви можете ознайомитися в розділі «наші ціни».

Ми працюємо з вікнами і комплектуючими будь-яких виробників - починаючи з таких відомих фірм, як КВЕ, REHAU, THYSSEN, VEKA, PROPLEX, TROCAL, Schuco, Salamander і закінчуючи фурнітурою RОТО, AUBI, MACO, Siegenia, WINKHAUS, SCHUCO та багатьох-багатьох інших марок.

Замовляючи таку послугу, як ремонт вікон, Москва звикли довіряти тільки перевіреним компаніям, які мають величезні досвід за плечима і виключно позитивні відгуки клієнтів. Так «Про Вікна» володіють всім найнеобхіднішим, починаючи від технічного оснащення і закінчуючи великими знаннями, що дозволяє нам проводити ремонт вікон будь-якої складності.

Сьогодні ремонт вікон має на увазі найрізноманітніші дії по регулювання і заміни елементів віконної системи, однак найчастіше під ремонтом на увазі:

  • Усунення неточностей і дефектів при монтажі,
  • Коригування геометрії стулок вікна,
  • Налагодження таких функцій, як волого-, шумо-і звукоізоляція,
  • Заміна поламаних елементів віконної системи.


Регулювання і ремонт вікон повинні проводитися тільки із застосуванням спеціального обладнання, тому перш, ніж довірити усунення дефектів ПВХ вікна приватним майстрам або знайомим, задумайтеся про те, чи дійсно Ви заощадите? Адже справа в тому, що непрофесійний ремонт вікон може привести до необхідності заміни всього віконного блоку, що обійдеться Вам значно дорожче, ніж виклик фахівця нашої компанії.

Ми пропонуємо Вашій увазі список послуг, об'єднаних під загальним поняттям «ремонт вікон»:

Дізнатися ціни на ремонт пластикових вікон в Москві Ви можете по телефону або в розділі сайту «Наші ціни».

Copyright © . All Rights Reserved