Профіль складається з пластика і металу

Високу ефективність захисту від продування забезпечує додатковий внутрішній контур ущільнення рами і стулки, тоді як більшість віконних систем мають тільки два. Наявність третього контуру, надає унікальну можливість встановити фурнітуру в суху повітряну камеру, завдяки чому підвищується захист механізмів управління від шкідливого впливу зовнішнього середовища (волога, пил, низька температура) і знижується рівень шуму, що проникає з вулиці в приміщення. Також необхідно зауважити, що вікна Саламандер 3D, що мають три контури ущільнення, набагато ускладнює життя квартирних злодіїв, які намагаються проникнути в приміщення через вікна.

Виробник сподобався, дивимося на ширину профілю. 70 мм для нашого клімату оптимально. Головна відмінність 70 мм профілю від 60 мм в ширину монтажного шва. Теплої піни більше у більш широкого профілю.

Вибираємо кількість повітряних камер в профілі. Де вони знаходяться, Вам покаже будь-який менеджер в офісі продажів. Тут можна заощадити, при однаковій ширині, кількість камер несуттєво впливає на переваги вікна. Тільки якщо будинок свій, топити його Вам, або у Вас поквартирне опалення, краще брати 5 камер.

Профіль складається з пластика і металу. Точніше метал є в хороших вікнах, іноді недобросовісний виробник обходиться без нього, що знижує міцність і жорсткість всієї конструкції. Перевірити наявність металевої арматури можна магнітом.

Важлива і товщина профілю: рекомендується вибирати від 68 до 84 мм. Товщина сталевої вставки (армуючого елемента) не повинна бути менше 1, 5 мм.

Є на ринку так званий об'єктовий профіль (на ньому або нічого не написано, або щось на зразок: об'єкт, object, Енджін, Тендер). Він тонше, пластик гірше. Ставити його в квартиру не рекомендується.

Що стосується самого пластику, то краще глянсовий: він менш чутливий до бруду і легше миється, ніж матовий.

  • Велика площа провітрювання щодо режиму провітрювання в звичайній рамі забезпечує кращу циркуляцію повітря.
  • Мала вага модуля кватирки знижує навантаження на відпорний модуль, що підвищує термін служби віконної фурнітури.
  • Під час провітрювання не доводиться звільняти підвіконня.
  • Кілька режимів відкриття (навстіж, відкидний, мікропровітрювання) дають можливість створювати оптимальний мікроклімат в приміщенні природним шляхом.

Copyright © . All Rights Reserved