Профіль Пластикового Вікна

З чого складається ПВХ вікно

Все більше людей відмовляються від старих вікон і встановлюють пластикові. Пластикові вікна дешевше дерев'яних, а по довговічності їм не поступаються, можна сказати навіть перевершують. Якісний склопакет захищає від шуму, зимового холоду і літньої спеки.
Дитяча кімната не є винятком і там також, як і в будь-який інший, проводиться заміна вікон. Найголовніше підійти до вибору пластикового вікна в дитячу відповідально, щоб потім не шкодувати. З цієї статті Ви дізнаєтесь про те, які пластикові вікна вибрати в дитячу.
Профіль пластикового вікна для дитячої повинен відповідати особливим вимогам. Якісний профіль взимку повинен захистити кімнату від холодного вітру, а влітку не дати приміщенню перегрітися. Тому основна вимога пред'являється до склопакету - герметичність.
Так як дитяча кімната повинна часто провітрюватися, вікно повинно мати функцію мікро провітрювання. При відкритому вікні утворюється протяг, а під час мікро провітрювання повітря надходить в приміщення рівномірно, не утворюючи холодних потоків. Вибирати пластикові вікна для дитячої варто тільки перевірених і надійних виробників. Тільки вони можуть гарантувати екологічність віконної конструкції.
Склопакет для пластикового вікна в дитячу бажано брати двох або трьох камерний. Особливі вимоги пред'являються до безпеки вікон які будуть встановлюватися в кімнаті дитини. Щоб не сталося трагедії, пластикове вікно в дитячу має бути захищене спеціальної блокуючої системою - дитячим замком.
Дитячий замок на вікнах фіксує стулки в одному положенні, перешкоджаючи повному відкриванню вікна. Для того, щоб відкрити вікно захищене такою системою знадобиться ключ, який буде зберігатися у батьків. А ось відкрити або злегка відкинути вікно дитина зможе самостійно.

Copyright © . All Rights Reserved