Пристрій Пластикового Вікна

На наступному малюнку зображений віконний профіль в розрізі:Для виробництва пластикових вікон використовується синтетичний полімер полівінілхлорид, скорочено - ПВХ. Тому пластикові вікна часто називають ПВХ-вікнами. Основний елемент будь-якого вікна - це рама (каркас). Для виготовлення рами використовується спеціальний елемент з полівінілхлориду - профіль. Простіше кажучи, профіль - це лита пластикова конструкція у вигляді хлиста, що розрізає на частини потрібних розмірів (заготовки для рами), які потім герметично згуртовуються між собою, утворюючи каркас вікна.

Як бачите, всередині він поділений пластиковими перегородками на кілька незалежних один від одного порожнистих секцій - камер. Саме їх мають на увазі, коли говорять, скільки камер має вікно. Камери в профіліЧим більше камер в профілі, тим вище теплоізоляція і шумоізоляція вікна. Віконний профіль може мати від 3 до 8 камер. На нашому прикладі зображений 5-камерний профіль Veka Softline. Для наочності на малюнку нижче камери умовно розфарбовані в різні кольори:

Зверніть увагу на середню, найбільшу камеру (позначена червоним кольором) - сюди вставляється армуючий сталевий вкладиш, що надає рамі додаткову жорсткість.

типи профілюІснує кілька типів віконного профілю, що розрізняються конфігурацією і призначенням. Щоб зібрати каркас для стулки, використовують стулковий профіль. Коробку вікна (раму) збирають з рамного профілю. Ще один часто використовуваний вид профілю імпостний застосовується для виготовлення імпостов - перегородок (горизонтальних або вертикальних), які поділяють вікно на декілька частин.

Пластикове вікно з двома стулками може бути і без імпоста, тобто без статичної перегородки посередині рами. В цьому випадку по передньому краю однієї із стулок замість створочного профілю встановлюється штульп - аналог імпостного профілю, обладнаний додатковими елементами для примикання стулок і замикання. На штульповий стулці ручка не встановлюється, тому її неможливо відкрити, заздалегідь не відкривши другу стулку - ту, на якій стоїть ручка.

конструкція вікна

елементи вікна фурнітура MACO

Джерело: oknosam.ru


innovbusiness.ru

Copyright © . All Rights Reserved