Пластикове Вікно Розміри

Розрахунок пластикових віконЯкщо перед вами постало питання, як вікна пластикові розрахувати самостійно, варто зауважити, що в цій справі немає шаблонних рішень - кожен конкретний випадок вимагає індивідуального підходу. Тільки в такому випадку придбана і встановлена конструкція буде в повній мірі відповідати всім поставленим вимогами і володіти необхідними функціями.

Розрахунок пластикових вікон

Як вікна пастіковие розрахуватиЗіткнувшись з цією проблемою вперше, люди в більшості випадків вкрай мало знають про те, які бувають профілі, на що впливає товщина склопакета, яким властивостями повинна володіти конструкція та ін. Саме тому для багатьох з них низькі тепло- і звукоізоляційні властивості, а також недостатня надійність і міцність конструкції стають неприємним «сюрпризом» вже після її установки. Перш, ніж приступити до розрахунку пластикових вікон , слід дізнатися більше про різних видах профілю, комплектуючих і фурнітури і їх вплив на вартість кінцевого продукту.

Основні етапи

  • Визначаємося з розмірами вікон і комплектацією.
  • Вибираємо профіль.
  • Підбираємо фурнітуру.

Сьогодні частішають випадки, коли навіть досить відомі компанії при розрахунку вартості вікна включають дешеву фурнітуру, а після того як проведені заміри вмовляють покупця замінити низькоякісні елементи більш надійними і відповідно більш дорогими аналогами.

Це безпосередньо впливає на вартість конструкції і є досить своєрідним способом залучення клієнта.

  • Відзначаємо вартість доставки і підйом конструкції на необхідний поверх.
  • Дізнаємося у фахівця компанії, чи входить у вартість надбавка за тип будинку (в будівлях старого житлового фонду вартість установки може бути істотно вище).
  • Уточнюємо глибину укосів, а також входить ціна їх установки в загальну вартість монтажу.
  • Цікавимося діючими знижками і акціями.

Як правило, в будинках і квартирах відзначаються стандартні розміри вікон ПВХ, якщо конструкція має незвичайну форму і параметри (наприклад, арочний або трикутний варіант) підрахувати вартість буде трохи складніше.

Стандартні розміри вікон ПВХ Енергозберігаюче пластикове вікно


розцінки на оздоблювальні роботи в харкові тут

Copyright © . All Rights Reserved