Пластикове вікно не Закривається

становище захисної планкиЧасом трапляються ситуації, коли вікно ПВХ не бажає закриватися. Дана обставина ще більш неприємно, коли за вікном осіння сльота або зимовий мороз. Якщо нікого покликати терміново на допомогу, а фахівці фірми, яка виготовляла його установку, не поспішають допомогти, то жителям Москви і МО рекомендується відвідати офіційний сайт.

Даний інтернет ресурс належить компанії VEKA PRO, яка понад 10-ти років успішно займається виготовленням, встановленням та сервісним обслуговуванням пластикових вікон, а також здійснює засклення балконів і лоджій.

Основними причинами, що викликають проблему, що не закривається пластикового вікна , є:

  • Просідання вниз віконної стулки (є хворобою мало що відкриваються широких вікон);
  • Сталося відкриття поворотно-відкидний віконної стулки одночасно в два положення, після чого заклинило ручку;
  • Поломка фурнітури вікна, або стулка заблокувалася водовідвідної захисною планкою, або стороннім предметом.

просідання стулки

Якщо віконна стулка просіла під своєю вагою вниз і не закривається, то досить руками її трохи підняти, і вона зайде в раму і закриється. У тому випадку, коли це не допомогло, потрібно оглянути нижню частину стулки із зовнішнього боку. Ряд компаній-виробників встановлюють на стулці з боку вулиці спеціальну водоотводящую планку, яка могла зрушитися і упираючись в раму вікна заважати щільному закриттю стулки. Також в нижню частину рами міг потрапити сторонній предмет, що не дає стулці закритися. Усунення цих несправностей наступне - захисна планка встановлюється в своє початкове положення, а сторонні предмети віддаляються.

Одночасне відкриття в двох положеннях

Коли відбувається подвійне відкриття стулки з поворотно-відкидним механізмом, потрібно проводити роботи, слідуючи певним алгоритмом. По-перше знаходимо блокіратор. Як правило, він розташовується біля ручки вікна на торці і конструктивно є подпружиненной деталлю, автоматично включається, коли віконна сворка повністю закрита. Блокатори бувають різного типу, але всі вони пружинять. Нерідко блокіратор є розташовану під кутом пластину.

Регулювання при провисанні стулки

Джерело: www.v-tagile.ru

Copyright © . All Rights Reserved