Пластикове Вікно

Рулонний штора на пластикове вікно.

Рулонної шторою можна закрити вікно або скляні двері. Вона врятує приміщення від яскравого сонця і прикрасить собою інтер'єр. А виготовимо ми її своїми руками. Рулонні на пластикові вікна ще й встановлюються в два рахунки.
Для роботи нам знадобляться такі інструменти та матеріали:
два відрізу тканини різного дизайну - для лицьової та зворотньої сторони штори
два дерев'яні бруски довгою з віконну раму - один для кріплення, інший для обважнення штори.
шурупи-кільця - 5 шт .;
шурупи-гачки - 3 шт .;
шнур;
ножиці;
сантиметр;
швейні приналежності.

КРОК 1. Вимірюємо віконну раму і згідно з розрахунками викроює з заготовленої тканини два відрізки потрібних розмірів, залишивши 3 см запасу до ширини і 10 см запасу до довжини на припуск для швів. З вивороту зшиваємо два шматки матерії, залишивши один кінець незашітим. Вивертаємо штору, дошивати і прасуємо. Рулонні штори мають виворіт і лицьову сторону. Виберемо, яким боком наша штора буде висіти до стіни і розстелимо її на рівній поверхні лицьовою стороною донизу. Тепер зшиємо «кишеньки» для планок: для цього підігніть краю штори (зверху на 3 см, знизу на 1, 5 см), прострочити і вставимо планки.
КРОК 2. Верхня планка, вшита в штору - кріпильна. Крізь тканину обережно вкрутити в неї два шурупа-кільця зверху, а з лицьового боку штори - інших два шурупа-кільця. З одного краю планки відступимо 5 см і вкрутити в неї ще одне кільце.
КРОК 3. Щоб згорнути рулонні штори, потрібен шнур. Відмотаємо і відріжемо два шнура - один, рівний потрійний довжині штори, другий точно такий же плюс ще половина довжини штори. Протягуємо шнури в кільця на кріпильних планці. При цьому важливо пам'ятати, що довший шнур слід прив'язати до кільця, яке розташоване далі від загального бокового кільця.
КРОК 4. Проводимо шнури уздовж вивороту штори, заводимо на лицьову сторону, знову пропускаємо їх крізь шурупи-кільця, виводимо крізь загальну бічну петлю і пов'язуємо шнури разом.
КРОК 5. Щоб повісити рулонні штори на пластикові вікна , потрібно попередньо вкрутити в раму два шурупа-гачка. Головне, щоб гачки припали якраз навпроти верхніх кілець на шторі. Якщо з цим завданням ми впоралися, підвішуємо штору. Збоку в раму потрібно ввернути ще один шуруп-гачок, щоб намотувати на нього шнур штори, коли вона згорнута в рулон.

Copyright © . All Rights Reserved