Пластикові Вікна з Вентиляцією

Вентиляційні припливні клапани для вікон ПВХ монтуються на верхній частині стулки вікна, створюючи подачу повітря в приміщення. Особлива конструкція вікон з вентиляцією не пропускає вуличний гул, забезпечуючи спокій і тишу, не створюючи протягів. Існуючі конструкції вентиляційних клапанів підходять для алюмінієвих вікон, пластикових і дерев'яних.

Володіючи деякими навичками та використовуючи наші інструкції, приточную вентиляцію пластикових вікон можна організувати своїми руками.

Як працює припливне клапан

непомітний і ефективний спосіб провітрювання

Грамотно обладнати віконну вентиляцію приточування можна лише розуміючи механізм її роботи. клапан на прочинених стулці вікнаЦе особливо важливо, тому що для установки клапана найпоширенішою конструкції необхідно буде прорізати у вікні отвір 1 см шириною і близько 30 см завдовжки. По закінченню робіт воно закривається корпусом клапана. Зняти клапан не вийде, щоб не відкрити вентиляційну щілину на профілі вікна.

Припливне клапан для вікон ПВХ є частиною пасивної вентиляції. Холодне повітря засмоктується всередину приміщення і виштовхує більш тепле повітря в витяжні вентканали. Рух забезпечується завдяки різниці тисків, тому природна вентиляція діє при температурі повітря на вулиці менше +5 градусів. Влітку пасивна вентиляція буде працювати лише при примусової витяжці.

Copyright © . All Rights Reserved