Пластикові Вікна Виробники

Компанії, які виробляють

Компанія «аквітани» пропонує купити в Ростові-на-Дону віконні та балконні блоки, а так само вхідні та міжкімнатні двері, офісні перегородки. За більш ніж 20-річний період роботи, компанія заробила повагу і любов клієнтів. Пріоритетний напрям компанії - якість і надійність пластикових вікон.

Сучасні металопластикові вікна - це розумний вибір як для квартири, так і для офісу або заміського будинку.

Переваги пластикових вікон:

  • міцність і довговічність. Профілі, склопакети та фурнітура прослужать вам понад 60 років за умови правильної експлуатації, зберігши первісний вигляд;
  • герметичність. Вікна надійно захистять кімнату від пилу, вологи, вихлопів і протягів;
  • звукоізоляція. Пластикові вікна надійно захистять вас від міського шуму;
  • екологічність. Матеріал, з якого виготовляються металопластикові вікна безпечний;
  • теплоізоляція. З ПВХ вікнами ви збережете тепло в будинку;
  • ціна. Кожен знайде для себе пластикові вікна за прийнятну вартість.

У виробництві ми застосовуємо ПВХ-профіль німецької компанії REHAU та недорогі вітчизняні аналоги. Кожне вікно проходить контроль якості, ми встановлюємо вікна по ГОСТу. Металопластикові вікна «аквітани» - це європейська якість, професіоналізм монтажників і конкурентні ціни. Купуючи пластикові вікна, пам'ятайте, що не можна економити на комфорті і здоров'я своєї родини.

Пластикові вікна від виробника

Ми постійно розвиваємо власне виробництво металопластикових вікон. За час роботи ми заслужили репутацію відповідального постачальника та надійного виробника. Ми маємо в своєму розпорядженні власним спеціалізованим автопарком, який допоможе дбайливо доставити пластикові вікна після замовлення. Гарантія на металопластикові вікна три роки. Зателефонуйте нам по телефону (863) 322-03-60, щоб замовити пластикові вікна німецького якості за вигідною ціною.

Copyright © . All Rights Reserved