Пластикові Вікна Види

okna_laminaciyaПри виборі пластикових вікон важливо враховувати безліч чинників. Перше, що потрібно визначити для себе, це те, з якою метою ви вирішили поміняти вікна. Дуже часто, наші клієнти в Зеленограді і не тільки говорять, що метою заміни старих вікно на нові пластикові вікна є те, що старі дерев'яні вікна виглядають несучасно і некрасиво. Тобто На першому місці не теплий і комфорт, а саме краса і естетика.

Тобто пластикові вікна , вже давно перестали бути просто необхідним елементом житла. Сьогодні до вікон можна ставитися як до прикраси кімнати. І це не дивного, адже сучасні технології дозволяють зробити вікна практично будь-якої форми і будь-якого кольору.

Вікна можуть відрізнятися за кольором профілю (рами)

Сучасні вікна, завдяки технології ламінування, можуть бути сині, червоні, під дерево, під метал і т.д. Серед замовників вікон в Зеленограді особливо популярні вікна, рами (профіль) яких виконані в стилі «під дерево». tip_otkrivania_okonТакі вікна ПВХ виглядають зовсім, як справжні дерев'яні вікна. А з огляду на багату палітру кольорів, можна вибрати вікна в в будь-який необхідний колір: класичний світлий дуб або це строгий і темний венге, або бурштинова вільха. Вікна з ламінуванням здорово змінять і прикрасять вашу квартиру.

Такого ж кольору можна підібрати підвіконня, який завершить віконну композицію. Після здачі роботи ми дуже часто чуємо від замовника приблизно таку фразу «Ой, яке вікно красиве, навіть шкода його шторами закривати ..».

І дійсно, іноді призначення штори, крім прямого призначення: захист від сонячного світла, від поглядів перехожих (в разі низьких поверхів) є саме можливість закрити негарне вікно. Але після монтажу нового красивого пластикового ламінованого вікна, закривати таке красиве вікна буває шкода.

А тепер давайте розберемося, як можна вирішити проблему яскравого сонця і небажаних поглядів перехожих без штор. При монтажі пластикових вікон ми завжди пропонуємо нашим замовникам на вибір різні типи склопакетів, серед яких склопакети з захисним напиленням різної інтенсивності. Тобто це тоновані склопакети, які захищають не тільки від яскравого світла, але і не дають квартирі прогрітися під час сильної спеки.

Copyright © . All Rights Reserved